4 پیروزی برای تیم والیبال نوجوانان ایران مقابل آلمان

 

سرویس ورزشی جوان ایرانی _ بخش توپ و تور:

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان جهان از 23 مردادماه با حضور 20 کشور در آرژانتین پیگیری می‌شود. تیم والیبال نوجوانان ایران با تیم‌های لهستان، بلغارستان، چین تایپه و شیلی در گروه سوم این رقابت ها همگروه است.

تیم والیبال نوجوانان برای حضور شایسته در رقابت‌های جهانی در حال حاضر در اردوی برون مرزی آلمان به سر می‌برد. نوجوانان والیبال کشورمان در مدت اردوی برون مرزی آلمان چهار دیدار تدارکاتی و دوستانه برابر آلمان برگزار کردند که چهار پیروزی ره‌آورد آنان از این بازی‌ها بوده است.

شاگردان محمد وکیلی در مسابقه نخست سه بر صفر و در سه دیدار دیگر سه بر یک پیروز میدان بودند. دو دیدار اول و دوم تیم ملی والیبال نوجوانان در شهر فرانکفورت و بازی‌های دیگر در شهر راسل سیم در اطراف فرانکفورت برگزار شد. این مسابقات بلیت فروشی هم داشت و ایرانیان مقیم آلمان نیز برای تماشا به سالن آمدند.

کاروان تیم والیبال نوجوانان که شامل 14 بازیکن و هشت همراه است، بعد از تورنمنت ایتالیا، راهی آلمان شد تا در این کشور علاوه بر اردوی آماده‌سازی چند مسابقه دوستانه و تدارکاتی با تیم ملی والیبال نوجوانان آلمان برگزار کند.

انتهای پیام/

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه