2 هفته دیگر پایم را عمل می‌کنم - مسئولان فدراسیون بسکتبال حتی یک تماس هم نگرفته‌اند

سرویس ورزش  جوان ایرانی:

خبرگزاری فارس: 2 هفته دیگر پایم را عمل می‌کنم/ مسئولان فدراسیون بسکتبال حتی یک تماس هم نگرفته‌اند

ملی‌پوش بسکتبال ایران گفت: پس از مصدومیتی که در رقابت‌های کاپ آسیا داشتم، هیچکس از مسئولان فدراسیون حتی تماس هم نگرفته‌اند.


سامان ویسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد وضعیت مصدومیتش اظهار داشت: پس از بازگشت از رقابت‌های کاپ آسیا به فیزیوتراپی پرداختم و چند روزی است که می‌توانم راه بروم و عصا را کنار گذاشته‌ام.

وی ادامه داد: طبق صحبتی که با دکتر کیهانی داشته‌ام، دو هفته دیگر عمل می‌کنم و مدت زمانی که دور از میادین باشم، به عملم بستگی دارد. فکر می‌کنم امسال نتوانم بسکتبال بازی کنم.

ملی‌پوش بسکتبال ایران که در رقابت‌های کاپ آسیا دچار پارگی ACL زانو شد، گفت: نمی‌دانم من بدشانسم یا قسمت این است که پیش از رقابت‌های مهم جهانی و آسیایی باید مصدوم شوم.

ویسی در پاسخ به این سوال که چه کسی پیگیر کارهایت است، گفت: مسئولان فدراسیون که هیچ سراغی از من نگرفته‌ و حتی تماسی هم نگرفته‌اند. فقط همان در فرودگاه بود که یکدیگر را دیدیم.

ملی‌پوش با سابقه بسکتبال در پاسخ به این سوال که آیا نتایج تیم ملی را پیگیری می‌کند یا خیر، گفت: در تورنمن�� لهستان سوم شدیم که البته در بازی اول مقابل سوئد پس از رسیدن به این کشور بازیکنان به میدان رفتند. تیم خوبی داریم و امیدوارم بتوانیم در جام جهانی و بازی‌های آسیایی نتیجه خوبی بگیریم.

انتهای پیام/ن


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه