2 ستاره ایرانی در فهرست 100 بازیکن برتر

به گزارش جوان ایرانی، پایگاه اینترنتی بلیچر ریپورت در پایان جام بیستم 100 بازیکن برتر این رقابت‌ها را معرفی کرد که دو بازیکن از تیم ملی ایران در این فهرست حضور دارند. بنا بر انتخاب کارشناسان بلیچر ریپورت آندرانیک تیموریان در رتبه شصت و دوم و مهرداد پولادی در رتبه هشتاد و سوم این فهرست قرار دارد.

آندرانیک تیموریان: تیموریان بهترین بازیکن ایران در جام جهانی 2014 برزیل بود. او در واقع نقش دو بازیکن را در تیم ملی فوتبال ایران ایفا می‌کرد. در واقع او با توجه به بازی ضعیف نکونام نه تنها وظیفه خود را انجام می‌داد، که تلاش می‌کرد کار نکونام را نیز در زمین انجام دهد. تیموریان به موقع تکل می‌زد، فضاها را می‌بست و حتی به کمک امیرحسین صادقی در خط دفاع می‌آمد.

بهترین صحنه: نمایش تیموریان برابر آرژانتین. هر چند او در نهایت مغلوب مسی شد اما در این دیدار نمایش خوبی داشت.

مهرداد پولادی: کسی فکر نمی‌کرد این مدافع در جام جهانی چنین نمایش خوبی داشته باشد و در واقع توانست یکی از بهترین بازیکنان ایران در جام‌ جهانی 2014 برزیل باشد. بازی خوب پولادی در بازی نخست تیم ملی ایران در برابر نیجریه باعث شد ایران صاحب یک امتیاز از دیدار نخست خود شود. پولادی بازیکنی است که ابتدا در پست ها‌فبک بازی می‌کرد اما به تازگی به دفاع چپ ملحق شد.

بهترین صحنه: دیدار برابر نیجریه در بازی نخست.

10 بازیکن برتر جام جهانی 2014 برزیل به شرح زیر است:

1- مانوئل نویر (آلمان)

2- آرین روبن (هلند)

3- خامس رودریگز (کلمبیا)

4- خاویر ماسکرانو (آرژانتین)

5- دلی بلیند (هلند)

6- توماس مولر (آلمان)

7- لیونل مسی (آرژانتین)

8- استفان دی‌فری (هلند)

9- باستین شواین اشتایگر (آلمان)

10- نیمار (برزیل)

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه