17 بازیکن به اردو تیم ملی والیبال دعوت می‌شوند - در آمریکا دو بازی می‌کنیم

سرویس ورزش جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش توپ و تور:

17 بازیکن به اردو تیم ملی والیبال دعوت می‌شوند - در آمریکا دو بازی می‌کنیم - تصویر 1

امیر خوش‌خبر در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص اعلام فهرست جدید تیم ملی والیبال بیان کرد: قرار است که این اسامی امروز یا فردا اعلام شود که نهایتا شامل 17 نفر خواهد بود. با توجه به اینکه گنجایش تمرینات بیش از این تعداد نیست کادر فنی تعداد نفرات بیشتری را معرفی نمی‌کند.

وی درباره سفر تیم ملی به آمریکا و تعداد بازیهای تدارکاتی برابر این تیم گفت: ما بر اساس برنامه‌ریزی که داشتیم روز 16 مرداد ماه به آمریکا می‌رویم که احتمالا 15 بازیکن در این سفر حضور دارند. تیم ملی در این سفر دو ‌بازی را با تیم ملی آمریکا برگزار می‌کند و به تهران بر می‌گردد.

سرپرست تیم ملی والیبال در خصوص آخرین وضعیت شهرام محمودی نیز عنوان کرد: او شرایط بهتری دارد و آسیب دیدگی را پشت سر گذاشته است. قرار است در سفر تیم ملی به آمریکا هم این بازیکن در کنار ما حضور داشته باشد و خوشبختانه به شرایط خوب خود نزدیک می‌شود.

خوش خبر در خصوص دیگر دیدارهای تدارکاتی تیم ملی گفت: ما با فشردگی برنامه مواجه هستیم برای همین تاکتون به پیشنهاد بلغارستان پاسخی نداده ایم. از طرفی قصد داریم زودتر به لهستان برویم تا با تیم‌هایی که برای رقابتهای قهرمانی جهان به این کشور می‌آیند دیدار تدارکاتی برگزار کنیم.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه