17 بازیکن به اردوی تیم ملی والیبال زنان دعوت شدند

هشتمین اردوی آماده‌سازی تیم ملی والیبال زنان ایران با حضور 17 بازیکن برگزار خواهد شد.

17 بازیکن به اردوی تیم ملی والیبال زنان دعوت شدند - تصویر 1
به گزارش جوان ایرانی به نقل از برنا، سرمربی تیم ملی والیبال زنان 17 بازیکن را به هشتیمن اردوی آمادگی این تیم دعوت کرد تا تمرینات خود را از 29 مردادماه آغاز کنند.

اسامی بازیکنان دعوت شده از سوی سیما صدیقی به اردوی هشتم تیم ملی والیبال زنان به قرار زیر است:

فرزانه زارعی، ندا چملانیان، مهتاب رحمانی، فرنوش شیخی، سودابه باقرپور، مهسا صابری، نجمه عابدیان، مهدیه خواجه کلایی، شبنم علیخانی، زینب گیوه، مائده برهانی، نگار کیانی، شکوفه صفری، سوده رضایی، الهام فلاح، سمانه سیاوشی و مهسا کدخدا.

هشتمین مرحله آماده سازی تیم ملی والیبال زنان از 29 مردادماه به مدت 8 روز در آکادمی ملی المپیک پیگیری خواهد شد.

تیم ملی والیبال زنان به تازگی از اردوی آمادگی برون مرزی تایلند به کشور بازگشته است که در این اردو سه دیدار تدارکاتی با تیم ملی ب تایلند و یک مسابقه دوستانه با تیم ملی والیبال زنان ژاپن برگزار کرد.

سیما صدیقی به عنوان سرمربی، عباس برقی خامنه (مشاور فنی)، کامبیر یعقوبی و بهرام جعفرپور (کمک مربی)، سمیرا محمدی (بدنساز)، سارا خدارحمی (فیزیوتراب)، ابراهیم ادیبان (آنالیزور) و فریبا سلیمانی به عنوان سرپرست ملی پوشان زنان را در این اردو همراهی می کنند.

تیم ملی والیبال ایران خود را برای حضور در چهارمین دوره مسابقات جام کنفدراسیون آسیا که از 17 تا 23 شهریور 93 در کشور چین برگزار می شود، آماده می کند.

این رقابت ها با حضور هشت تیم برتر آسیا برگزار می شود و تیم ملی والیبال زنان ایران در دور مقدماتی این رقابت ها با تیم های چین، ویتنام و کره جنوبی در گروه اول همگروه است. تیم های تایلند، قزاقستان، ژاپن و چین تایپه نیز در گروه دوم با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه