- نوین فردوسی - مشهد از سد - شهروند ساری - گذشت

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، تیم اقتدار نوین فردوسی مشهد شامگاه جمعه در ادامه رقابتهای لیگ برتر فوتسال باشگاههای کشور موفق شد با کسب نتیجه چهار بر یک از سد تیم شهروند ساری بگذرد.

در ای رقابت ها که در هفته هفتم لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور در سالن کارگران شماره دو مشهد برگزارشد با پیروزی اقتدار نوین فردوسی همراه شد تا بدینوسیلهاین تیم با ۱۹ امتیاز در رده هفتم و شهروند ساری با هشت امتیاز رده یازدهم قرار گیرد.

نقاط ضعف ساری نقطه قوت تیم فردوسی شد

سرمربی تیم فوتسال اقتدار نوین فردوسی مشهد در پایان این بازی که شامگاه جمعه در سالن ورزشی کارگران برگزار شد بیان کرد:

در نیمه دوم از نقاط ضعف شهروند ساری برای رسیدن به پیروزی بهره بردیم.

مصطفی نعمتی افزود: بازی پرفشار و سنگینی را داشتیم و در نیمه اول خوب بازی نکردیم اما با صحبت‌هایی که در بین دو نیمه با بازیکنانم انجام دادم خوشبختانه توانستیم از نقاط ضعف شهروند ساری استفاده کنیم و به گل برسیم.

وی تاکید کرد: بازهم استفاده از سیستم پاورپلی جواب داد و این سیستم یکی از نقاط قوت تیم فردوسی است که از سال گذشته شکل گرفته و هنوز در حال پیشرفت است و به نظرم این بازی را نیز با سیستم پاور پلی بردیم.

وی ادامه داد: جا دارد همین جا از زحمات بازیکنان فردوسی تشکر کنم؛ چراکه از جان مایه گذاشتند و حتی مصطفی طیبی سرش در جریان بازی دچار مصدومیت شد و البته زحماتشان با کسب پیروزی نتیجه داد.

نعمتی در خصوص داوری این مسابقه عنوان کرد: داوری بازی خوب بود و به نظرم مشکل خاصی وجود نداشت.

وی همچنین از هواداران تیم فردوسی که حمایت مناسبی از این تیم داشتند و همچنین حضور تیم فوتسال تیم ساری در برابر تیمش در مشهد قدردانی کرد.

فردوسی در شرایط خوبی قرار دارد

ابراهیم حاجتی یکی از بازیکنان تیم فردوسی مشهد که توانست دروازه تیم ساری را با ضربه خود باز کند در حاشیه این پیروزی گفت: امسال از نظر بدنی در شرایط بسیار خوبی قرار دارم و خدا را شاکرم که در این مسابقه توانستم برای تیمم گلزنی کنم و در نهایت با کسب سه امتیاز به شرایط خوبی در جدول رده‌بندی برسیم.

وی افزود: باوجود اینکه تمرینات پیش از فصل را خیلی دیر آغاز کردیم اما توانستیم در تعطیلات لیگ به آمادگی لازم برسیم.

حاجتی با بیان اینکه به دنبال راهیابی به رده تیم های بالای لیگ در پایان فصل هستیم بیان کرد: تیم فوتسال اقتدار نوین فردوسی روند رو به رشدی را در حال تجربه کردن است.

وی گفت: خوشبختانه بازی خوبی انجام دادیم و توانستیم با عملکرد قابل قبول بازیکنان و حمایت هوادارانمان سربلند از زمین مسابقه بیرون بیاییم.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، در این رقابت ها که شامگاه جمعه در مشهد برگزار شد ابراهیم حاجتی، ناصر عجم و جواد غدیری برای تیم اقتدار نوین فردوسی مشهد گلزنی کردند و تنها گل تیم شهروند ساری توسط ایمان احمدی به ثمر رسید.

داوری این دیدار را پژمان رضایی بر عهده داشت و علی حاتمی، حسین وحدتی و امیرمختار رودساز وی را در این قضاوت یاری کردند.


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه