- توپ - جای خود را پیدا کرده است - کانتر اختصاصی برای - شما -

علی صادقی تهیه‌کننده برنامه ورزشی «توپ» که از شبکه شما روی آنتن می‌رود به خبرنگار مهر گفت: این برنامه امروز ۴ شهریور از ساعت ۱۸ روی آنتن می رود و به صورت زنده بازی تیم های تراکتورسازی تبریز و استقلال خوزستان را پوشش می دهد. بعد از پخش مسابقات هم میزبان مهدی و مرتضی فنونی زاده خواهیم بود. با توجه به اینکه در روز ولادت امام رضا (ع) روی آنتن هستیم قصد داریم نسبت به برنامه های پیشین فضایی شاد و متفاوت تری را در حوزه ورزش به بینندگان ارائه دهیم.

وی در پاسخ به اینکه آیا متغیر بودن روز و ساعت برنامه خللی در جذب مخاطب ایجاد نمی کند؟ بیان کرد: خوشبختانه تا الان بازخوردهای خوبی داشتیم و می توان گفت «توپ» مخاطبان خود را پیدا کرده است. با توجه به اینکه این برنامه از شبکه «شما» پخش می شود اما بیش از شبکه ورزش بیننده دارد. اقتضای «توپ» ایجاب می کند که با توجه به برنامه های ورزشی زمانی متغیر داشته باشد مثل همه برنامه هایی که بر اساس زمان و ساعت بازی ها در کنداکتور قرار می گیرند.

این تهیه کننده ادامه داد: ما یک برنامه ثابت به نام «جام» داریم که هر پنجشنبه از شبکه شما پخش می شود. در این برنامه که به طور زنده روی آنتن می رود هر بار با حضور سه مهمان از رشته‌های مختلف درباره ورزش مربوطه بحث های کارشناسی صورت می گیرد. ضمن اینکه برنامه «توپ» علاوه بر فوتبال بازی های بسکتبال و والیبال را پوشش می دهد ولی این دو ورزش تا اول مهر تعطیل خواهند بود و ما تا آخر شهریور بر مباحث کارشناسی فوتبال این فصل تمرکز داریم.

صادقی گفت: قطعا حضور مهمانان چهره در افزایش مخاطب بی تاثیر نیست اما سعی داریم در کنار توجه به این مساله از کیفیت مباحث کارشناسانه دور نمانیم و بتوانیم از صحبت های صاحب نظران به درستی استفاده کنیم. سعی کردیم از کارشناسان جوان هم در این امر بهره بگیریم. در ۱۱۰ برنامه ای که تا الان پخش شد شاید تنها سه مورد کارشناس تکراری بودند آن هم به خاطر معذوریتی بود که در لحظه آخر برای مهمانان ما پیش آمد.

وی در پایان عنوان کرد: اوایل دعوت از چهره‌های معروف ورزش کار ساده ای نبود اما وقتی خودشان از نزدیک با جریان کار ما آشنا شدند و تلاش های گروه را در بهتر شدن کیفیت کار دیدند از تولید برنامه استقبال کردند. «توپ» تا پایان سال جاری به فعالیت خود ادامه خواهد داد. ضمن اینکه شبکه «شما» تنها شبکه ای است که کانتر بازی‌ها را به صورت اختصاصی با لوگوی همین شبکه نمایش می دهد و از این بابت یک ویژگی برای برنامه های ورزشی محسوب می شود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه