۷۰ درصد توان خود را به نمایش گذاشتیم - شانس برد با - شهروند ساری - بود

سرویس ورزش جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش سایر:

به گزارش خبرنگار مهر، سید مهدی ابطحی شامگاه یکشنبه پس از تساوی مقابل گیتی‌پسند اصفهان با اشاره به عملکرد بازیکنانش در این مسابقه اظهار داشت: به نظر من در این مسابقه همه توان خود را به کار نگرفتیم و می‌توانستیم با عملکرد بهتر، نتیجه را به سود خود رقم بزنیم.

وی افزود: تیم شهروند ساری در دیدار مقابل گیتی‌پسند اصفهان تنها ۷۰ درصد از توان خود را به نمایش گذاشت و شانس بسیاری برای پیروزی داشت اما از فرصت‌های خود به خوبی استفاده نکرد.

سرمربی سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری ادامه داد: متأسفانه بدشانسی یکی از عوامل عدم نتیجه‌گیری بازیکنان ما در مسابقه امروز به شمار می‌رفت، ضمن اینکه دروازه‌بان تیم گیتی‌پسند نیز به خوبی مقابل موقعیت‌های ما قد علم کرده بود.

وی با انتقاد از داوری این مسابقه افزود: اگر در ثانیه‌های پایانی داور خطای روی بازیکن تیم ما را اعلام می‌کرد، این موضوع به سود تیم ما رقم می‌خورد و ممکن بود که با گلزنی بازیکنان ما، پیروزی به شهروند ساری می‌رسید.

ابطحی با بیان اینکه تفاوتی بین تیم‌های مختلف برای ما وجود ندارد، تصریح کرد: ما در همه مسابقات خود برای کسب سه امتیاز به میدان می‌رویم.

وی اضافه کرد: باید بگویم کسب یک امتیاز در این مسابقه برای ما ارزشمند بود، هرچند که نتوانستیم به هدف خود که پیروزی بود، دست پیدا کنیم.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه