۳ هفته پایانی لیگ برتر فوتسال روز جمعه و در ساعت مقرر برگزار خواهد شد

سرویس ورزش  جوان ایرانی:

خبرگزاری فارس: ۳ هفته پایانی لیگ برتر فوتسال روز جمعه و در ساعت مقرر برگزار خواهد شد

با وجود برگزاری هفته بیست‌وسوم لیگ برتر فوتسال در روز یکشنبه، سه هفته پایانی مسابقات در روز جمعه و راس ساعت ۱۶ به صورت همزمان برگزار خواهد شد.


به گزارش جوان ایرانی به نقل از فارس، اگرچه نظر همه تیم‌ها از ابتدای لیگ این بوده که بازی‌های لیگ برتر فوتسال در روزهای پایانی هفته برگزار شود تا تماشاگران بتوانند به سالن‌ها بیایند اما به دلیل برنامه‌های تیم ملی، گاهی برخی از بازی‌ها در روزهای وسط هفته برگزار شده است.

هفته بیست‌وسوم لیگ برتر نیز روز یکشنبه 3 اسفند با برگزاری هفت دیدار پیگیری می‌شود؛ اما پس از آن، سه هفته پایانی لیگ در روز جمعه 8، 15 و 22 اسفند برگزار خواهد شد و همچنین همه بازی‌ها از ساعت 16 آغاز خواهد شد و به گفته کمیته فوتسال، با درخواست تاخیر ساعت آغاز بازی از سوی هیچ‌یک از تیم‌ها در هفته‌های پایانی موافقت نخواهد شد.

البته درحالیکه 6 دیدار هفته بیست‌وسوم در ساعت 16 آغاز می‌شود اما دیدار تیم‌های حفاری اهواز و پایاسازه تبریز از ساعت 15 شروع خواهد شد.

آرش جابری در این مورد به فارس گفت: درخواستی از سوی باشگاه حفاری داشتیم که وقتی موضوع را با تیم پایاسازه درمیان گذاشتیم آنها مخالفتی با این درخواست نداشتند. با توجه به اینکه درخواست حفاری برای یک ساعت زودتر برگزار شدن بازی بود، با آن موافقت شد و بازی از ساعت 15 روز یکشنبه برگزار می‌شود.

انتهای پیام/آ


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه