۲۶ بازیکن به اردوی تیم ملی بسکتبال دعوت شدند

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، به فاصله ۱۰ روز پس از معرفی «درک باورمن» به عنوان سرمربی تیم ملی بسکتبال، برنامه ریزی اولیه برای آغاز اردوهای تمرینی این تیم انجام شد. بر این اساس تیم ملی بسکتبال که باید برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک آماده شود از جمعه پیش رو یعنی۲۶ تیرماه تمرینات خود را زیر نظر این مربی آلمانی آغاز می‌کند.

به همین منظور ۲۶ بازیکن از سوی مسئولان فدراسیون بسکتبال به شرکت در اولین اردوی تمرینی تیم ملی دعوت شده‌اند. این بازیکنان باید راس ساعت ۱۵ روز جمعه خود در محل برگزاری اردو در تالار بسکتبال مجموعه ورزشی آزادی حاضر شوند. ۲۶ بازیکن دعوت شده به اولین اردوی تیم ملی بسکتبال عبارتند از:

* حامد حدادی، اصغر کاردوست، روزبه ارغوان، محمد ترابی و میثم میرزاییان (پست ۵)
* اوشین ساهاکیان، ارسلان کاظمی، آرمان زنگنه، محمد حسن‎زاده، محمد یوسف‎وند، صالح فروتن (پست ۴)
* صمد نیکخواه بهرامی، سعید داورپناه، محمد جمشیدی، محمد اوجاقی (پست ۳)
* حامد آفاق، بهنام یخچالی، جواد داوری، رسول مظفری، وحید دلیرزهان، یونس لاله‎زاده (پست ۲)
* مهدی کامرانی، آرن داودی، سجاد مشایخی، سعید اصلانی، حامد حسین‌زاده (پست یک)

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته پس از گذشت سه روز از آغاز تمرینات تیم ملی بسکتبال تعداد بازیکنان حاضر در اردو به ۱۶ بازیکن کاهش پیدا می‎کند. تیم ملی بسکتبال با همین تعداد بازیکن در تورنمنت اطلس اسپورت که ۵ تا ۱۰ مردادماه در چین برگزار می‌شود، شرکت می‌کند.

مسابقات بسکتبال قهرمانی آسیا اول تا یازدهم مهرماه به میزبانی چین برگزار خواهد شد. تیم ملی بسکتبال در گروه اول این رقابت‎ها با تیم‎های ژاپن، مالزی و نماینده جنوب آسیا همگروه است. تیم نخست مسابقات بسکتبال قهرمانی مردان آسیا به طور مستقیم راهی المپیک ۲۰۱۶ برزیل خواهد شد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه