۱۰۰ هزار نفر در بخش همگانی بدمینتون کشور فعالیت می کنند

ابوالفضل مهاجر بختیاری در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه اقدامات خوبی در زمینه همگانی کردن ورزش بدمینتون صورت گرفته است، اظهار داشت: براساس سیاستگذاری های فدراسیون بدمینتون کشور هیئت های استانی با شهرداری ها در راستای همگانی کردن بدمینتون تعامل داشته و از ظرفیت شهرداری ها استفاده خواهند کرد.

وی با بیان اینکه۴۰ درصد فعالیت های فدراسیون برای بخش همگانی درنظر گرفته شده و در این زمینه از بسیاری از ورزش ها جلوتر هستیم، افزود: در این زمینه وسایل کمک آموزشی در اختیار هیئت ها قرار گرفته تا در پارک ها برای خانواده ها مسابقه برگزار کنند و لوازم بدمینتون را به خانواده ها هدیه دهند.

مشاور عالی فدراسیون بدمینتون با بیان اینکه استعدادیابی سرلوحه فدراسیون بدمینتون است، بیان کرد: برای دستیابی به اهداف قهرمانی این رشته باید خود را به کشورهای شرق آسیا نزدیک و در این زمینه از سنین پایه آغاز کنیم.

مهاجر بختیاری با بیان اینکه هدفگذاری فدراسیون بر اینست که در سه تا چهار سال آینده در آسیا سکویی را به دست آورد، عنوان کرد: در ابتدا باید در رده سنی نوجوانان به این خواسته برسیم که این امر با حمایت همه جانبه کمیته المپیک، وزارت ورزش و مسئولین ورزش استان ها محقق خواهد شد و همه باید یاری رسان فدراسیون باشند.

وی با اشاره به همکاری فدراسیون بدمینتون با آموزش و پرورش بیان کرد: در بخش استعدادیابی تفاهم نامه مکتوبی با آموزش و پرورش به امضا رسیده تا مربیان خود را برای آموزش به مدارس بفرستیم و یا مربیان ورزش مدارس را آموزش دهیم.

مشاور عالی فدراسیون بدمینتون یادآور شد: همچنین در این زمینه تمام سعی خود را بکار میگیریم تا امکانات ورزش بدمینتون در اختیار مدارس قرار گیرد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه