یوسف کرمی به کره‌جنوبی نمی‌رود

سرویس ورزش جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش رزمی:

یوسف کرمی به کره‌جنوبی نمی‌رود - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی، تیم ملی تکواندو حضور در دو تورنمنت بین‌المللی را پیش رو دارد. رقابتهای جایزه بزرگ چین که از سری مسابقات کسب امتیاز برای ورود به المپیک 2016 است و رقابتهای بین‌المللی کره‌جنوبی که اواسط تیرماه در فاصله کمتر از 10 روز برگزار خواهد شد.

در این بین غیبت سرگروه تیم ملی در این دو رویداد مهم سئوال برانگیز بود. یوسف کرمی که در سه رویداد هلند، آلمان و مسابقات قهرمانی آسیا حضور داشت و روند روبه رشدی داشت.

یوسف کرمی در گفتگو با خبرنگار مهر، در این خصوص گفت: هر زمان که در اردوی تیم ملی حضور داشته‌ام، تابع کادر فنی بوده و طبق نطر مربیان تمرین کرده و در مسابقات مختلف تیم ملی را همراهی کرده‌ام.

وی افزود: من در سه تورنمنت مهم طی ماه‌های اخیر همراه تیم ملی بودم و به لحاظ بدنی خسته‌ام و پس از مشورت با کادر فنی قرار شد مدتی استراحت کنم. البته در اردوهای تیم ملی همراه با سایر اردونشینان در تمرینات حاضر هستم.

سرگروه تیم ملی در مورد سفر به مجارستان تاکید کرد: به درخواست این کشور و هماهنگی با فدراسیون جهانی یک کمپ تمرینی با حضور بیش از 200 تکواندوکار برگزار خواهد شد که از بنده نیز دعوت شد، به عنوان مدرس برای تدریس شیوه‌های مبارزه، امتیازگیری و دفاع در حمله در این کمپ که فکر می‌کنم، به مدت 10 روز طول خواهد کشید، شرکت کنم.

کرمی در پایان گفت: همانطور که گفتم همیشه تابع کادر فنی بوده‌ام، من به چین نمی‌روم ولی اگر کادر فنی صلاح بداند به مسابقات کره‌جنوبی بروم همراه این تیم خواهم بود. ولی اگر به کره نرفتم برای مسابقات مهمتر بعدی آماده خواهم شد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه