گیتی پسند بازیکنانش را به تیم ملی فوتسال نداد - خسوس قید سه ملی‌پوش را زد

سرویس ورزش جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش سایر:

گیتی پسند بازیکنانش را به تیم ملی فوتسال نداد - خسوس قید سه ملی‌پوش را زد - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، تیم ملی فوتسال ایران که خود را برای حضور در تورنمنت چین آماده می‌کند، از دو هفته پیش اردوی خود را با ترکیبی از بازیکنان جوان و بزرگسال آغاز کرد تا این تورنمنت محلی برای میدان دادن به بازیکنان جوان‌تر باشد.

در میانه این اردو بود که کمیته فوتسال اعلام کرد به احتمال زیاد قبل از تورنمنت چین تیم ملی ایران در امارات با تیم برزیل و چند کشور دیگر بازی کند. از همین رو، خسوس کاندلاس سرمربی تیم ملی تصمیم گرفت چند بازیکن بزرگسال از جمله حسین طیبی، فرهاد توکی، علی اصغر حسن زاده و علیرضا صمیمی را هم به تیم ملی دعوت کند تا در امارات به مشکل نخورد.

نکته جالب اینکه خسوس سه بازیکن از تیم گیتی پسند هم مد نظر داشت که این بازیکنان به خاطر ممانعت باشگاه گیتی پسند نتوانستند در اردو حاضر شوند. مهدی جاوید، سپهر محمدی و افشین کاظمی سه بازیکنی بودند که خسوس قصد داشت آنها را هم به جمع ملی پوشان اضافه کند ولی باشگاه گیتی پسند به صورت غیر مستقیم به کمیته فوتسال اعلام کرده است که این بازیکنان نمی‌توانند به اردوی تیم ملی اضافه شوند.

پیش از این و زمانی که تیم ملی فوتسال ایران خود را در کوران رقابت‌های لیگ برتر برای مسابقات داخل سالن آسیا آماده می‌کرد، باشگاه گیتی پسند از در اختیار قرار دادن ملی پوشانش خودداری کرده بود.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه