گل‌آرا: برای کسب مدال طلا به بازی‌های آسیایی می‌روم

در بوکس حاشیه و جنجال وجود ندارد

قهرمان بوکس تیم ملی ایران گفت: سعی می‌کنم در بازی‌های آسیایی بهترین نتایج را کسب کنم.

گل‌آرا: برای کسب مدال طلا به بازی‌های آسیایی می‌روم - تصویر 1
فروتن گل آرا در گفتگو با خبرنگار ورزشی برنا درخصوص تورنمتت چین گفت: تورنمنت چین در کلاس A جهانی برگزار شد و تورنمنتی درجه یک و معتبر بود. همه بوکسورهای ایران در این تورنمت خوب کار کردند و مستحق طلا بودند.

وی ادامه داد: تمام دوستانم و همبازیانم به من قوت قلب دادند که حتماً می توانم طلا بگیرم و همین باعث شد هر لحظه خودم را برای کسب مدال طلا مستحق تر بدانم. در وزن من کشورهایی مثل اوکراین و روسیه با نفرات اول خود شرکت کرده بودند و رقابت بسیار نزدیک بود، خوشحالم که توانستم با کسب مدال طلا برای ایران اعتبار و افتخار بیاورم.

گل آرا در خصوص حضور ملی پوشان بوکس در بازی های آسیایی اینچئون گفت: من سرباز کشورم هستم و طبق صلاحدید کادر فنی و فدراسیون عمل می کنم. 80 درصد تیم برای بازی های اینچئون مشخص شده و در چند روز باقی مانده هم بقیه تیم معلوم می شوند. امیدوارم هر ورزشکاری از ایران به اینچئون می رود توریست نباشد و هدفش کسب مدال باشد.

وی افزود: از مدت ها قبل گفته ام برای کسب مدال طلا به بازیهای آسیایی می روم هدف من گرفتن طلا است و اگر اتفاق خاصی نیفتد می توانم در وزن خودم نفر اول باشم. سعی می کنم در بازی های آسیایی بهترین نتایج را کسب کنم.

گل آرا در خصوص تدارکات تیم ملی برای بازی های آسیایی خاطرنشان کرد: همیشه مشکلات وجود داشته اند اما مسئولان تا جایی که در توانشان بوده تلاش کرده اند تا بوکسورها در آسایش باشند. 2 ماه تا شروع بازی های آسیایی باقی مانده و امیدوارم شرایطمان از این هم بهتر باشد. ما در بوکس حاشیه و جنجال نداریم و همه ملی پوشان در شرایط ایده آل هستند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه