گزارشی از دومین تمرین تیم ملی فوتبال - بیک زاده اضافه شد

سرویس ورزش جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش سایر:

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران که از روز گذشته نخستین اردوی خود را پیش از حضور در رقابتهای جام جهانی آغاز کرده بودند، امروز به تمرینات خود ادامه دادند.

دومین تمرین تیم ملی در چمن از ساعت 18 در ورزشگاه دستگردی آغاز شد. در این تمرین که با اضافه شدن هاشم بیگ زاده سر و شکل کاملی به خود گرفته بود کادر فنی برنامه تاکتیکی خود را با حضور 31 بازیکن دنبال کرد.

تنها امیرحسین صادقی که روز گذشته در تمرین تیم ملی ضرب دیده بود در گوشه ای از زمین در کنار دکتر شهاب به مداوای خود پرداخت. بختیار رحمانی نیز که به منظور تست آمادگی جسمانی از شب گذشته به اردوی تیم ملی اضاقه شده در کنار امیرحسین صادقی و زیر نظر پزشک تیم ملی تمرین کرد.

تمرین تیم ملی با گرم کردن بازیکنان آغاز شد و سپس بازیکنان به دستور کادر فنی حرکات سرعتی و طولی را در دستور کار خود قرار دادند. ارسال توپ از جناجین به همراه استارت های کوتاه و بلند بخش دیگری از تمرینات تیم ایران بود. 4 دروازه بان حاضر در اردو همزمان با سایر بازیکنان زیر نظر دن گاسپار تمرینات خود را پیگیری کردند.

در ادامه بازیکنان به سه گروه قرمز، آبی و سفید تقسیم شده و با هدایت کی روش و همکاری اوسیانو و آقاجانیان به بازی در درون زمین کوچک پرداختند. سپس بازیکنان حاضر در اردو به دو تیم تقسیم شدند و بازی درون تیمی را انجام دادند.

در تمرین امروز تعدادی از هواداران فوتبال نیز حضور داشتند و رسانه های گروهی برای پوشش خبری و تصویری تمرینات تیم ملی به ورزشگاه دستگردی آمده بودند.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه