کولیوند صاحب نشان طلا شد - برنامه روز پایانی نمایندگان ایران

سرویس ورزش جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش رزمی:

کولیوند صاحب نشان طلا شد - برنامه روز پایانی نمایندگان ایران - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی، این دوره از مسابقات که از پنجشنبه گذشته به میزبانی آذربایجان در شهر باکو آغاز شد، روز گذشته سومین روز خود را سپری کرد که تنها امیرحسین کولیوند با شکست همه رقبا، موفق به کسب مدال طلا شد. درویشی‌، قلی‌زاده، بخشی و بابالو با شکست مقابل رقبای خود از دور مسابقات کنار رفتند.

کولیوند در وزن 57- کیلوگرم کار خود را با پیروزی 13 بر 11 مقابل "وینست سانتوس" از فیلیپین آغاز کرد. سپس "میکولاج ووجسیک" از لهستان با نتیجه 17 بر 4 شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. کولیوند در این مرحله 13 بر یک مقابل "یوگنی ساگیف" از اکراین صاحب برتری شد و راهی بازی نهایی شد. وی در مبارزه برای کسب مدال طلا هم در پیکار با "سارمات تاکویف" از روسیه به پیروزی دست یافت و به نشان طلا دست یافت.

امروز دوشنبه و در روز پایانی این مسابقات، زهرا شجاعی‌راد در وزن 59- کیلوگرم در اولین دیدار با "آنا ملایکی" از فرانسه پیکار می‌کند. در وزن 59+ کیلوگرم بانوان "زهرا پور اسماعیل" به دیدار "رناتا تراوینو" از مکزیک می‌رود. مهرداد خزایی‌پور در وزن 61- کیلوگرم پسران با "ترونه استبیان" از استرالیا مبارزه می‌کند.

در وزن 65- کیلوگرم محمد امین پولادی به دیدار "مهدی یرمامی" از فرانسه خواهد رفت. در وزن 65+ کیلوگرم هم امیرحسین وقوعی‌آذر در اولین دیدار، "دانیل لوکیانچنکو" از روسیه را پیش رو دارد و در صورت برتری با نماینده کانادا مبارزه می‌کند.

تیم ملی ایران تا پایان سومین روز این مسابقات، موفق به کسب 4 مدال طلا توسط مهلا مومن‌زاده، ستاره چابکی، دنیا محمدی و امیرحسین کولیوند، 2 نقره توسط ابراهیم صفری و شاهین شیاسی و یک برنز توسط محمدحسین زاهدی شده است.

این دوره از مسابقات با حضور ٥٧٦ تکواندوکار از ٦٣ کشور از پنجشنبه گذشته در باکو آغاز شده و عصر امروز به پایان می‌رسد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خد��ات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه