کواچ: بازی سختی پیش رو داریم

بهتر شده ایم اما...

سرمربی تیم ملی والیبال ایران اعتقاد دارد والیبال ایران نسبت به 2 هفته گذشته عملکرد بهتری داشته است.

کواچ: بازی سختی پیش رو داریم - تصویر 1

به گزارش سرویس ورزشی برنا تیم ملی والیبال ایران در چارچوب هفته ششم لیگ جهانی روزهای جمعه و یکشنبه ششم و هشتم تیرماه در سالن 12 هزار نفری آزادی به مصاف تیم ملی والیبال لهستان می رود.

ملی پوشان ایران در حال حاضر با 13 امتیاز در رتبه دوم لیگ جهانی والیبال قرار دارند و در صورت کسب پنج امتیاز در چهار بازی آینده خود صعودش به مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال قطعی است.

اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران اعتقاد دارد والیبال ایران نسبت به 2 هفته گذشته عملکرد بهتری داشته است.

اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران در نشست خبری قبل از بازی دو تیم ایران و لهستان در هفته ششم لیگ جهانی عنوان کرد: بازی خیلی سختی در پیش داریم، برای ما مهم است تا به نتیجه دلخواه دست یابیم.

وی درباره آخرین وضعیت تیم ملی والیبال ایران یادآور شد: همه بازیکنان در شرایط خوبی هستند و برای بازی فردا مشکلی نداریم. طبیعی است که خودمان را برای مسابقات آماده می کنیم و بر اساس برنامه ریزی ها پیش می رویم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران درباره حساسیت بازی فردا و کارهای انجام شده برای غلبه بازیکنان به استرس این بازی تصریح کرد: ما آماده نمایش خوب هستیم، اما شرایط و حساسیت لیگ جهانی استرس ایجاد می کند، تلاش می کنیم که نتایج خوبی کسب کنیم. تیم ایران نسبت به دو هفته قبل بهتر شده است.

کواچ در پاسخ به این سئوال که از تیم حریف چه میزان شناخت دارد، گفت: هر آنچه که در توان داریم باید در شرایط میزبانی ارائه کنیم. احترام خاصی برای تیم لهستان قائل هستم اما ایران تلاش خود را برای صعود خواهد کرد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه