کاراته ایران قهرمان لیگ جهانی شد

با کسب 7 طلا، 4 نقره و 5 برنز

در پایان سومین مرحله لیگ جهانی کاراته وان اندونزی، نمایندگان ایران با کسب 7 مدال طلا، 4 نقره و 5 برنز عنوان قهرمانی این دوره از رقابت‌ها را از آن خود کردند.

کاراته ایران قهرمان لیگ جهانی شد - تصویر 1
به گزارش جوان ایرانی به نقل از برنا، سومین مرحله لیگ جهانی موسوم به کاراته وان در حالی با حضور 26 کشور در اندونزی پیگیری شد که تیم ایران با کسب 16 مدال رنگارنگ (7 طلا، 4 نقره و 5 برنز) بالاتر از سایر تیم ها در صدر جدول توزیع مدال ها قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، ژاپن با 3 طلا، یک نقره و 2 برنز در مکان دوم قرار گرفت و کره جنوبی با یک طلا، 1 نقره و 6 برنز در جای سوم ایستاد.

تیم های برزیل با یک طلا و یک برنز و فرانسه با یک طلا چهارم و پنجم شدند. اندونزی میزبان بازیها بدون کسب مدال طلا، با 2 نقره و 5 برنز بالاتر از استرالیا با 2 نقره و 3 برنز در جای ششم قرار گرفت.

تیم های ویتنام با 2 نقره و 2 برنز و هلند با یک نقره و یک برنز و کویت با 2 برنز تیم های هشتم تا دهم جدول رده بندی سومین مرحله لیگ جهانی بودند.

مدال های ایران در این رقابت ها این گونه به دست آمد:

7 طلا:

کاتای تیمی مردان(فرزاد محمد خانلو، احد شاهین و آرمین روشنی)، پگاه زنگنه، حسین سمندر، هامون درفشی پور، بهمن عسگری، مهدی سلطانی، ایمان سنچولی

4 نقره: آلاله صعودی، مهتاب اسماعیلی و وحید و سعید حسنی پور

3برنز: شیما آل سعدی، طراوت خاکسار، بهنوش نجفی، هادی عرب و پیمان سلطانیان.

هدایت تیم اعزامی مردان ایران به رقابت های لیگ جهانی اندونزی را حسین روحانی و مهدی جعفری برعهده داشتند. ضمن این که سید محمد حسینی به عنوان بدنساز گروه مربیان را همراهی می کرد.

در بخش بانوان نیز ستاره موسوی، فرخناز ارباب و لیلا بهرامی مربیان تیم بودند.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه