کادر فنی تیم ملی فوتبال ناشنوایان منصوب شدند

رئیس فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان در احکامی سرمربی و مربیان تیم ملی فوتبال ناشنوایان را منصوب کرد.

کادر فنی تیم ملی فوتبال ناشنوایان منصوب شدند - تصویر 1
به گزارش جوان ایرانی به نقل از برنا، بیماران خاص و پیوند اعضاء، کرم‌اله علیمرادی در احکامی کادرفنی تیم ملی فوتبال ناشنوایان را منصوب کرد که عبدالصمد سالک زمانی به عنوان سرمربی و سعید صفری لنگرودی، سجاد کرمی، قادر تیموری و محمد خذری به عنوان مربیان تیم ملی فوتبال ناشنوایان منصوب شدند.

در این احکام آمده است:

نظر به تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی در امر ورزش به موجب این ابلاغ به عنوان سرمربی و مربی تیم ملی در سومین دوره مسابقات قهرمانی فوتبال ناشنوایان آسیا - اقیانوسیه در جزیره کیش برگزار خواهد شد، منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند منان و با همکاری مربیان متخصص و باتجربه تحت نظر انجمن فوتبال فدراسیون در انجام امور محوله موفق و موید باشید.

*شکیب سرپرست هیأت خراسان رضوی شد
کرم الله علیمرادی در حکمی تهمینه شکیب را به عنوان سرپرست هیأت ورزش‌های ناشنوایان، بیماران خاص و پیونداعضاء استان خراسان رضوی منصوب کرد.

در حکم وی آمده است:
به پیشنهاد مدیرکل ورزش و جوانان استان به موجب این ابلاغ بعنوان "سرپرست هیأت ورزش‌های ناشنوایان، بیماران خاص و پیونداعضاء استان خراسان رضوی" منصوب می‌شوید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و در ظلّ توجهات حضرت ولیعصر (عج) در انجام وظایف محوله موفق باشید.

*میرزایی رئیس هیأت گیلان شد
شهریار میرزایی رئیس هیأت ورزش‌های ناشنوایان، بیماران خاص و پیونداعضاء استان گیلان شد.

مجمع انتخاباتی هیأت گیلان با حضور کرم الله علیمرادی رئیس فدراسیون، مهران تیشه گران دبیر، رهنما مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان و معاونین اداره کل در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان برگزار شد.

میرزمانی (سرپرست اسبق استان) و میرزایی دو کاندیدای این مجمع بودند که در پایان رأی‌گیری شهریار میرزایی با 11 رأی به مدت 4 سال به عنوان رئیس هیأت ورزش‌های ناشنوایان، بیماران خاص و پیونداعضاء استان گیلان انتخاب شد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه