پیشتازی پیشگامان یزد در پایان مرحله سوم

تور دوچرخه‌سواری سینگ‌کاراک اندونزی

مرحله سوم تور سینگ کاراک با پیروزی رامین مهربانی آذر به پایان رسید تا پیشگامان کویر همچنان پیشتاز و در صدر تور باقی ماند.

پیشتازی پیشگامان یزد در پایان مرحله سوم - تصویر 1
به گزارش جوان ایرانی به نقل از برنا، سومین مرحله تور سینگ کاراک اندونزی در مسیر 100 کیلومتری از کوتا ریجنسی آغاز و در تانا داتا ریجنسی با حضور 108 ورزشکار در قالب 16 تیم برگزار شد که در پایان رامین مهربانی آذر از تیم پیشگامان کویر موفق شد با ثبت زمان 2:33:54 در جایگاه نخست قرار گیرد. در این مرحله دادی سور یادی و شو هاتسو یاما به ترتیب با 5 ثانیه اختلاف مقام‌های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند و امیر زرگری نیز در جایگاه چهارم قرار گرفت.

در مجموع رده‌بندی انفرادی پس از 3 مرحله امیر زرگری دوچرخه سوار تیم پیشگامان موفق شد تا با کسب زمان 7:51:36 در جایگاه اول قرار گیرد و پیراهن طلایی را در مرحله چهارم بر تن کند. آروین معظمی گودرزی، حسین علیزاده، رحیم امامی و سعید صفرزاده در این رده‌بندی مقام‌های دوم تا پنجم را به ترتیب از آن خود کردند.

در مجموع رده‌بندی تیمی نیز تیم پیشگامان کویر یزد با کسب بهترین زمان در جایگاه اول قرار گرفت و دیگر نماینده کشورمان تیم شهرداری تبریز با 7 دقیقه و 7 ثانیه اختلاف رتبه دوم این رده‌بندی را به خود اختصاص داد.

در مجموع انفرادی خطوط امتیازی آروین معظمی گودرزی از تیم پیشگامان کویر با کسب 15 امتیاز در صدر این رده‌بندی قرار گرفت. در مجموع امتیازی کوهستان نیز دیگر دوچرخه سوار تیم پیشگامان کویر یزد، رحیم مهربانی با کسب 20 امتیاز در صدر قرار گرفت. به این ترتیب تیم پیشگامان کویر یزد در مرحله چهارم پیراهن های طلایی، امتیازی و کوهستان را بر تن رکابزنان خود خواهد دید.

مرحله چهارم این رقابت‌ها امروز در مسیر 165 کیلومتری بوتینگی آغاز و در آگام به پایان خواهد رسید.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه