پیروزی تیم - ب - ایران برابر اردن - مدافع عنوان قهرمانی هفتم شد

پیروزی تیم - ب - ایران برابر اردن - مدافع عنوان قهرمانی هفتم شد - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، در ادامه دیدارهای مرحله دوم مسابقات بسکتبال جام ویلیام جونز و در دیدار تعیین کننده برای رده هفتم این رقابت‌ها، امروز دو تیم "ب" ایران و اردن رو در روی هم قرار گرفتند که طی آن ملی‌پوشان کشورمان به برتری دست یافتند. دیدار دو تیم ایران و اردن نخستین دیدار روز دهم مسابقات ویلیام جونز بودکه با برتری 84 بر 79 ایران نماینده ایران به پایان رسید.

بدین ترتیب تیم "ب" بسکتبال ایران که پیش از دیدار امروز تنها موفق به کسب تنها دو پیروزی از هشت دیدار خود شده بود، به عنوان هفتم سی و ششمین دوره مسابقات ویلیام جونز دست یافت. این در حالی است که در دوره پیشین این رقابت‌ها تیم ملی ایران موفق به کسب عنوان قهرمانی شده بود.

به گزارش مهر، تیم "ب" بسکتبال ایران دیدارهای خود در این دوره رقابت‌های جام ویلیام جونز را با شکست 70 بر 64 برابر نماینده آمریکا آغاز کرد. این تیم در دیدارهای دوم و سوم به ترتیب ژاپن و مصر را با نتایج 79 بر 72 و 65 بر 62 شکست داد. بسکتبالیست‌های ایران در چهارمین روز مسابقات ویلیام جونز مقابل اردن 63 بر 60 شکست خوردند. آنها در روز پنجم، ششم و هفتم به ترتیب مقابل تیم دوم چین‌تایپه، کره‌جنوبی و تیم اول چین‌تایپه با نتایج 85 بر 75، 74 بر 69 و 84 بر 76 متحمل شکست شد. تیم "ب" بسکتبال ایران در روز نخست مرحله دوم مسابقات نیز مقبال تیم اول چین‌تایپه 97 بر 92 تن به شکست داد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه