پیروزی بولز با 45 امتیاز گسول و پانزدهمین شکست متوالی نیکس

 

سرویس ورزشی جوان ایرانی _ بخش توپ و تور:

به گزارش جوان ایرانی، در دیدارهای صبح امروز (یک‌شنبه) لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، تیم شیکاگو بولز با 45 امتیاز پائو گسول، سنتر اسپانیایی خود توانست میهمان خود میلواکی باکس را در سالن «یونایند سنتر» شهر شیکاگو شکست دهد. مقصد تمام پاس‌های بازیکنان شیکاگو در این بازی، پائو گسولی بود که 46 امتیاز و 18 ریباند برای بولز به دست آورد. تیم تیبودیو، سرمربی شیکاگو بعد از بازی گفت: گسول اجازه نداد ما ببازیم.

پیروزی بولز با 45 امتیاز گسول و پانزدهمین شکست متوالی نیکس - تصویر 1

در دیگر بازی صبح امروز که در سالن «مدیسون اسکوئیر گاردن» شهر نیویورک برگزار شد، تیم نیویورک نیکس با نتیجه 82 بر 110 مغلوب شارلون هورنتس شد تا بدترین نتایج تاریخ این تیم در لیگ NBA ثبت شده باشد با این حال، فیل جکسون، رئیس بسکتبال باشگاه نیویورک معتقد است که تیمش اگر چه در انتهای جدول قرار دارد اما در مسیر درستی حرکت می‌کند. این پانزدهمین شکست متوالی نیویورک بود.

نتایج دیدارهای صبح امروز لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا به شرح زیر است:
اورلاندو 92 – پورتلند 103
بروکلین 93 – دیترویت 98
بوستون 96 – تورونتو 109
ایندیانا 92 – فیلادلفیا 93
یوتا 82 – هیوستون 97
سان آنتونیو 108 – مینه‌سوتا 93
میلواکی 87 – شیکاگو 95
دالاس 100 – کلیپرز 120
شارلوت 110 – نیویورک 82

در پایان بازی‌های امروز، آتلانتا هاوکس و تورونتو رپتورز در صدر کنفرانس شرق و فیلادلفیا سونی سیکسرز و نیویورک نیکس در انتهای جدول این کنفرانس هستند. تیم‌های گلدن استیت وریرز و پورتلند تریل بلیزرز نیز در صدر کنفرانس غرب و لس آنجلس لیکرز و مینه‌سوتا تیمبروولوز در قعر این کنفرانس قرار دارند.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه