پيگيري تمرينات تيم ملي در کمپ کورينتيانس

سرویس ورزشی جوان ایرانی _ مهمترین رویدادها:                                                    

به گزارش ورزش سه و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، تیم ملی فوتبال بعدازظهر امروز در هوایی سرد و ابری از ساعت 15:15 به وقت محلی و ساعت 22:15 به وقت تهران تمرینات خود را تا فاصله کمتر از 48 ساعت مانده به شروع رقابتهای جام جهانی آغاز می کند.

ملی پوشان پس از صرف صبحانه، ساعت 10:30 به وقت محلی محل اقامت خود را به سمت کمپ تمرینی کورینتیانس ترک کرده و پس از صرف نهار واستراحتی کوتاه، از ساعت 15:15 به وقت محلی و 22:15 به وقت تهران تمرینات خود را زیر نظر کارلوس کی روش آغاز می کنند.

طبق روال چند روز گذشته حضور رسانه ها و هواداران تیم ها در استادیوم و کمپ اختصاصی تیم‌ها برای 15 دقیقه ابتدایی آزاد است و پس از آن تیم ها پشت درهای بسته تمرین خواهند کرد.

ضمن اینکه با توجه به شروع مسابقات جام جهانی 2014 برزیل از 22 خرداد ماه، تعداد نیرو های امنیتی در اطراف محل اقامت تیم های حاضر در این پیکار ها بیشتر می‌شود.

در واقع این نیرو ها در میدان منتهی به درب پشتی هتل هستند و از امروز فضای امنیتی شدیدتری نسبت به روزهای گذشته برای حفاظت از تیم ها ایجاد شده است.

طی روزهای گذشته فقط تعدادی از نیروهای امنیتی در کنار محل هتل تیم ها حضور داشتند اما از امروز تعداد این نیروها افزایش یافته است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه