پنجعلي: دايي با بازيکنان استقلال احوال‌پرسي کرد

سرویس ورزشی جوان ایرانی به نقل از ورزش3؛ بخش مهمترین رویدادها:                                    

محمد پنجعلي در مورد اردوي تدارکاتي پرسپوليسي‌ها اظهار داشت:‌در کل اردوي بسيار خوبي را به دور از حاشيه در يکي از بهترين کمپ‌هاي ترکيه دنبال مي‌کنيم و بچه‌ها زير بدنسازي شديد در حال آماده شدن براي حضور در سه جام هستند. شرايط طوري شده که بچه‌ها مستقيم از تمرين به رختخواب و از رختخواب مستقيم خود را براي تمرين آماده مي‌کنند.

به نقل از فارس، وي در پاسخ به سوالي که برخي‌ها مي‌گويند مکان هتل قرمزپوشان کمي مناسب نيست، گفت: خير، ما به جايي آمديم که از هيچ آدميزادي خبر نيست. خودمان هستيم و خودمان، همه ورزشي هستند و اين مسائل طبق معمول هميشه زده مي‌شود اما همه مي‌توانند بيايند و اينجا را ببينند.

پنجعلي ادامه داد: بچه‌هاي ما خود را آماده مي‌کنند تا با انگيزه به ليگ برتر و دو جام ديگر ورود پيدا کنند. ما سه بازي مهم را در ترکيه انجام خواهيم داد و منتظر زمان‌بندي دقيق با حريفان‌مان هستيم. البته تاحدودي بازي تدارکاتي ما با دو تيم مشخص شده و پس از زمان‌بندي‌هاي لازم و تأييد برگزاري بازي سوم در روز پنجشنبه يا جمعه بايد منتظر حريف سوم‌مان باشيم. اين سه بازي براي ما خيلي مهم است. چون بالاخره خيلي از مشکلات و مسائل تيم مشخص مي‌شود.

وي در خصوص صحبت‌هاي سيدسعيد افجه‌اي، عضو هيأت مديره باشگاه استقلال که اعلام کرده در هتل قرمزپوشان خيلي منتظر علي دايي بودند، اما به آنها گفته شده که دايي در حال دوش گرفتن است، گفت: وقتي بچه‌هاي استقلال آمدند 95 درصد آنها علي دايي را در لابي ديدند و ما حتي سر ميز نشسته بوديم که ميرشاد ماجدي و رجبي هم آنجا آمدند. نيم ساعت گذشت و کمي مانده بود که 45 دقيقه شود که آقايان هر دقيقه به ما مي‌گفتند الان قلعه‌نويي مي‌آيد. لازم نيست به ما درس اخلاق بدهند، ما ميزبان بوديم و مي‌دانستيم چطور بايد از ميهمان پذيرايي کرد. دايي منتظر ماند و دوستان نيامدند.

وي افزود: علي دايي لازم نداشت که کسي را سر کار بگذارد، او تا دقايق زيادي در لابي هتل منتظر ماند. حالا شايد آقايان به هتل ديگر رفتند که منتظر ما بودند اما در کل اين جور صحبت‌ها قشنگ نيست و نمي‌دانم سخنگوي محترم باشگاه استقلال بر چه اساسي اين حرف‌ها را زده البته ما همواره به امير قلعه‌نويي که به فوتبال مملکت مثل علي دايي خدمت کرده احترام مي‌گذاريم.

پنجعلي خاطرنشان کرد: ‌اما در کل حرف ما اين است که اينگونه حرف‌ها نبايد مطرح شود و به نظرم اخلاقي نيست و جو ورزش را کمي متشنج مي‌کند. پس بهتر است از اينگونه حرف‌ها بپرهيزيم چون جو ورزش خواستار اين حرف‌ها نيست.

پنجعلي در پاسخ سوال ديگري که برخي‌ها مي‌گويند پرسپوليس امسال ضعيف‌تر از سال‌هاي گذشته است، گفت: اجازه بدهيد سه جام شروع شود و بعد ببينيد کُت تن چه کسي است.

بالاخره ما بايد جوابگوي مردم مخصوصا در آسيا باشيم. کارمان با توجه به اينکه يک سري به خاطر مسائل مالي نماندند سخت است اما بچه‌ها پا پس نمي‌کشند و ما مي‌دانيم مي‌توانيم جزو بهترين‌ها باشيم.

پنجعلي در مورد عملکرد تيم فوتبال استقلال نيز در بازي با نماينده ترکيه گفت: به نظرم تيمي که در دوران بدنسازي است زياد نمي‌توان کارايي تاکتيکي و گروهي‌اش را شناخت، چون بدن‌ها سنگين است. اين بازي‌هاي دوستانه صرفا براي شناخت مربي از تيمش است. البته استقلال هم مقابل تيم بسيار خوب و گردن‌کلفتي بازي کرد ولي الان تازه زمان بدنسازي است. در کل ما بازي را ديديم ولي استقلال واقعي را نشناختيم.

پنجعلي در پايان خاطرنشان کرد: اميدوارم با برگزاري اين اردو بتوانيم به آمادگي کامل به تهران بياييم و مسابقات‌مان را آغاز کنيم. ما با آرامشي که در اردوي ترکيه داريم مطمئن باشيد اين اردو مي‌تواند در آينده به ما کمک بزرگي کند تا به اهداف‌مان برسيم.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه