پرندی: برزیل تیم چند هفته پیش نیست - ایران کلا به یک سورپرایز تبدیل شده است

سرویس ورزش جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش توپ و تور:

پرندی: برزیل تیم چند هفته پیش نیست - ایران کلا به یک سورپرایز تبدیل شده است - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی، سیلوانو پرندی در این باره اظهار داشت: ایران کلا به یک سورپرایز در مسابقات والیبال جهانی تبدیل شده است. من بازی‌های ایران را دیدم و دنبال می‌کنم. واقعا از نتایج و عملکرد این تیم شگفت زده شدم. بازیکنان ایران خیلی خوب بازی می‌کنند و به طور چشمگیری سطح خود را به سطح اول والیبال دنیا رسانده‌اند.

وی افزود: گروه ایران در دور قبل خیلی سخت بود و هر چهار تیم برای حضور در مرحله نهایی مدعی بودند. شاید کمتر کسی برای ایران شانس قائل می‌شد. ولی ایران با بازی‌های خوبی که انجام داد همه را شگفت زده کرد و نتایج خوبی کسب کرد و به عنوان تیم دوم گروه خود به این مرحله صعود کرد.

پرندی که به عنوان یک مربی صاحب سبک در فدراسیون جهانی والیبال شناخته شده است، در ادامه گفت: در مرحله نهایی هم این گروه خیلی سخت‌تر از گروه یک هست و ایران باز هم در یک گروه سخت بازی می‌کند.

این مربی درباره بازی ایران برابر برزیل عنوان کرد: این دیدار برای دو تیم ایران و برزیل خیلی سخت است. هرچند ایران دو بار برزیل را برده است. ولی فراموش نکنید که برزیل دیگر همان برزیل چند هفته پیش نیست. الان خیلی قوی‌تر و هماهنگ‌تر شده است و از آمادگی خوبی برخوردار هست و هر روز بهتر از دیروز می‌شود. همانطور که دیدید روسیه را هم سه بر یک شکست داد. نمی‌توانم بازی را پیش بینی کنم ولی می‌توانم برای ایران جهت حضور در نیمه نهایی شانس قائل شوم.

به گزارش مهر، تیم ملی والیبال از ساعت 20 امروز جمعه در دومین دیدار خود در مرحله نهایی لیگ جهانی به مصاف برزیل می‌رود و در صورت پیروزی با هر نتیجه‌ای برای نخستین بار به نیمه نهایی لیگ جهانی راه پیدا می‌کند.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه