پایان رقابت‌های ˝درای تولینگ˝ کشور با معرفی نفرات برتر

نخستین دوره رقابت‌های ˝درای تولینگ˝ کشور پس از 3روز رقابت نزدیک و نفس گیر در دو بخش آقایان و بانوان با معرفی نفرات برتر در اردبیل به کار خود پایان داد.

پایان رقابت‌های ˝درای تولینگ˝ کشور با معرفی نفرات برتر - تصویر 1
به گزارش جوان ایرانی به نقل از برنا، این رقابت ها که به مدت سه روز در سالن ورزشی 17 شهریور اردبیل برگزار شد، با معرفی نفرات برتر کشور و اعضاء تیم ملی در بخش آقایان و بانوان خاتمه یافت.

سرپرست برگزاری اولین دوره مسابقات درای تولینگ کشور گفت: در رقابت های بخش آقایان، مسعود زینالی از تهران موفق شد مقام قهرمانی اولین دوره بازی های "درای تولینگ" کشور را کسب کند.

شهریار عدنان افزود: همچنین محمدرضا صفدریان از اصفهان و مجتبی ثقفی از استان البرز به ترتیب در رتبه های دوم و سوم این مسابقات قرار گرفتند تا در ترکیب تیم ملی کشورمان برای رقابت های بین المللی قرار گیرند.

وی گفت: در رقابتهای بانوان، زهره عبدالله خانی از استان البرز به عنوان قهرمانی دست یافت و مریم علی خانی از تهران و شبنم اسدی از البرز به ترتیب عناوین دوم و سوم را کسب کردند.

وی اضافه کرد: به دلیل نوپا بودن این رشته و برگزاری رقابت های کشوری آن برای اولین بار در اردبیل، نفرات برتر این رقابت ها به تیم ملی دعوت می شوند.

وی افزود: علاوه بر نفرات اول تا سوم مسابقات قهرمانی کشور، دو الی سه ورزشکار حاضر در اردبیل نیز با توجه به امتیازات و مسائل فنی به اردوی تیم ملی کشور دعوت خواهند شد

عدنان اظهار کرد: 28 ورزشکار زن و مرد در اولین دوره حضور داشتند که از این تعداد 20 ورزشکار در بخش مردان و هشت ورزشکار در بخش زنان به رقابت پرداختند.

وی این تعداد ورزشکار را در قالب 6 استان اردبیل، اصفهان، مازندران، تهران، آذربایجان شرقی و البرز برشمرد و تاکید کرد که این رقابتها با وجود برگزاری برای اولین بار با کیفیت مطلوبی برگزار شد و اردبیل میزبان شایسته ای ارزیابی شد.

مراسم اهدای جوایز با حضور مدیر کل ورزش و جوانان در سالن 17 شهریور برگزار شد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه