پازاج: در وزنی که شانس کمتری برای مدال داریم به بازی‌های آسیایی نمی‌رویم

سرویس ورزش  جوان ایرانی:

خبرگزاری فارس: پازاج: در وزنی که شانس کمتری برای مدال داریم به بازی‌های آسیایی نمی‌رویم

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: در وزنی که شانس کمتری برای کسب مدال در بازی‌های آسیایی داریم، کشتی‌گیر اعزام نمی‌‌کنیم.


احد پازاج در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی، گفت: خوشبختانه تمام فرنگی‌کاران به غیر از باباجان‌زاده و نعمت‌پور در رقابت‌های انتخابی روی تشک رفتند. باباجان‌زاده آسیب‌دیده بود و با مدارک پزشکی‌اش موافقت شد، اما دلیل غیبت نعمت‌پور مشخص نیست. کشتی‌گیرانی که در انتخابی شرکت نکردند شانسی برای حضور در تیم ملی ندارند.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در خصوص حضور کشتی‌گیران در یک وزن بالاتر و ایجاد بی‌نظمی در تصمیم‌گیری‌ها گفت:‌ مهم حضور کشتی‌گیران در انتخابی بود که شرکت کردند، برخی از آنها اضافه وزن داشتند که مجبور شدند در وزن بالاتر به میدان بروند. اولین دوره برگزاری مسابقات انتخابی بود و بدون ایراد نبود، کادر فنی هم تا 70 درصد به خواسته‌هایش رسید.

پازاج با بیان اینکه فرنگی‌کاران در دو تورنمنت لهستان و آذربایجان محک می‌خورند، گفت:‌ بعد از ارزیابی عملکرد فرنگی‌کاران در این تورنمنت‌ها ترکیب تیم ملی اعلام خواهد شد و بهترین نفرات را برای مسابقات انتخاب می‌‌کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که در کدام وزن به بازی‌های آسیایی کشتی‌گیر اعزام نخواهد شد، گفت:‌ بعد از ارزیابی رقیبان در این رقابت‌ها در وزنی که شانس کمتری برای کسب مدال داریم کشتی‌گیر اعزام نمی‌کنیم.

انتهای پیام/م


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه