يوآخيم لوو: بازي کاملا در اختيار ما بود

سرویس ورزشی جوان ایرانی به نقل از ورزش3؛ بخش مهمترین رویدادها:                                    

آلمان در آخرين ديدار مرحله گروهي خود موفق شد با يک گل برابر آمريکا به پيروزي برسد تا با کسب 7 امتياز به عنوان تيم نخست به مرحله يک هشتم نهايي جام جهاني راه يابد.

يوآخيم لوو سرمربي تيم ملي آلمان با ابراز رضايت از عملکرد تيمش برابر آمريکا گفت: بازي کاملا در اختيار ما بود. از ابتدا تا انتهاي مسابقه توانستيم بر بازي تسلط داشته باشيم و هيچ شانسي به حريف نداديم. پس از اينکه گل نخست را به ثمر رسانديم به بازيکنانم گفتم که براي زدن گل دوم تلاش کنند اما فرصت‌هاي ما وارد دروازه نشد.

سرمربي آلمان در ادامه گفت: اينکه به عنوان تيم نخست به مرحله بعد صعود کرديم اتفاق خوبي است. اکنون بازي‌هاي مقدماتي براي ما به پايان رسيده و در واقع يک جام جهاني ديگر براي ما شروع شده است. بازي در مرحله يک هشتم نهايي و به طور کل مرحله حذفي اصلا آسان نيست چرا که با کوچک‌ترين اشتباه حذف مي‌شويد.

لوو در ادامه گفت: از نمايش تيمم در اين ديدار کاملا راضي‌ام. فکر مي‌کنم مولر در اين ديدار بار ديگر توانست ارزش‌هاي خود را نشان دهد. او بازيکن کليدي ما محسوب مي‌شود. خوشحالم که توانست گلزني کند.

آلمان در مرحله يک هشتم نهايي بايد با تيم دوم گروه H ديدار کند. بلژيک، روسيه، الجزاير و کره جنوبي همگي شانس صعود از اين گروه را دارند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه