وعده سرمربی انگلستان برای مهار آندره پیرلوی ایتالیایی

سرویس ورزش جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش سایر:

وعده سرمربی انگلستان برای مهار آندره پیرلوی ایتالیایی - تصویر 1

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از تلگراف، تیم ملی فوتبال انگلستان در گروه D رقابت‌های جام جهانی روز شنبه با آندره پیرلو و تیم ملی فوتبال ایتالیا در هوای گرم و مربوط شهر مانائوس مسابقه می‌دهد.

آندره پیرلو هافبک و بازیکن ستاره تیم ملی ایتالیا در مسابقات فوتبال یورو 2012 در شهر کیف پنالتی پیروزی بخش تیم خود را در مقابل تیم ملی انگلستان وارد دروازه کرد. با وجود اینکه پیرلو در حال حاضر 35 سال دارد، هنوز به عنوان یک بازیکن مطرح و تأثیرگذار شناخته می‌شود و بزرگترین مشکل برای تیم ملی انگلستان در ورزشگاه شهر مانائوس برزیل است.

اما هاجسون مربی تیم فوتبال انگلستان معتقد است تیم انگلستان برای مهار و متوقف کردن آندره پیرلو نسبت به 2 سال گذشته در شرایط خوبی است.

هاجسون درباره اینکه چگونه قرار است آندره پیرلو را در مسابقه فوتبال تیم انگلستان با ایتالیا مهار کنند؟ گفت: چیزی که ما باید در وهله اول انجام دهیم این است که بازی بهتری در مقابل ایتالیا در این دوره از جام جهانی فوتبال نسبت به بازی ارائه داده شده، مقابل این تیم در یورو 2012، ارائه دهیم.

مربی تیم ملی فوتبال انگلستان در عین حال معتقد است که تیمی که در مقابل آندره پیرلو قرار می‌گیرد باید با دقت عمل کند چون پیرلو خیلی خیلی خوب بازی را می‌شناسد چون او بازیکن خیلی خیلی خوبی است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه