هیات مدیره برای تیموریان تصمیم می‌گیرد - منظور خادم کلی بود نه استقلال

سیدسعید افجه ای در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص تعیین تکلیف وضعیت آندرانیک تیموریان بیان کرد: جلسه هفتگی هیات مدیره ساعت 14 امروز برگزار می‌شود که یکی از دستورات جلسه همین موضوع است و قرار است در این باره بحث شود.

وی درباره احتمال حضور نماینده تیموریان در این نشست گفت: قرار است وی گزارش خود را به صورت مکتوب به ما ارایه کند ولی در جلسه حضور پیدا نخواهد کرد. امروز گزارش تیموریان در جلسه قرائت می‌شود و هیات مدیره تصمیم خواهد گرفته شد. در حال حاضر باید عنوان کنم که ماندن وی در استقلال 50 - 50 است.

سخنگوی باشگاه استقلال درباره اینکه خادم عنوان کرده بود ممکن است مشکلی مشابه با بازداشت سیاسی برای باشگاه استقلال به وجود آید، خاطرنشان کرد: ایشان کلی حرف زدند. وقتی مشکلی برای باشگاه دولتی ایجاد می‌شود بالاترین مقام اجرایی یعنی مدیرعامل باید به دادسرا برود و توضیح بدهد که این موضوع جدید نیست و در تمام دنیا وجود دارد.

افجه‌ای تاکید کرد: ما حداکثر تلاش خود را داریم تا مدارکی را برای واگذاری باشگاه ارایه کنیم که به هنگام اجرا به مشکل بر نخورد. اگر مشکلی از گذشته باقی مانده باشد جایگاه افراد مهم است نه خود شخص و برای همین است مدیرعامل وقت باید توضیحاتی را ارایه کند.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه