هواداران برگ برنده ما محسوب می‌شوند - هر تیمی می‌تواند صعود کند

سرویس ورزش جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش سایر:

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، حسین صالح در نشت خبری سرمربیان تیم‌های حاضر در مسابقات مقدماتی المپیک در جمع خبرنگاران در خصوص این تورنمنت، ضمن بیان مطلب فوق گفت: برای شرکت در این بازی‌ها زحمات زیادی کشیدیم و جا دارد از فدراسیون فوتبال ایران و مردم خونگرم این کشور کمال تشکر را داشته باشم.

وی با بیان اینکه برای هر پنج تیم حاضر در این گروه آرزوی موفقیت می‌کند، افزود: گروه ما روی کاغذ آسان است، اما یکی از سخت‌ترین گروه‌ها محسوب می‌شود. هر تیمی از این گروه می‌تواند صعود کند و یکی از 16 تیمی باشد که به المپیک می‌رود.

سرمربی تیم فوتبال امید افغانستان در خصوص حضور هواداران افغان در این بازی‌ها، خاطرنشان کرد: قبل از اینکه بخواهیم راجع به مسائل فنی صحبت کنیم، روی حمایت و حضور هواداران‌مان حساب باز کرده‌ایم و آنها برگ برنده‌مان در این جام هستند. ما می‌دانیم مهاجرین افغان زیادی در ایران است و این هماهنگی بین سفارت و فدراسیون فوتبال افغانستان صورت گرفته است. حضور هواداران یکی از مهم‌ترین فاکتورها است که این مساله می‌تواند برگ برنده‌ای برای ما باشد.

صالح در پایان گفت: من از اصحاب رسانه تشکر می‌کنم که در تعطیلات، در این کنفرانس خبری شرکت کرده‌اند و امیدوارم که بتوانیم بازی‌های قابل قبولی را از خودمان به نمایش بگذاریم و برای هر پنج تیم حاضر در این گروه آرزوی موفقیت می‌کنم.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه