همدان قهرمان مسابقات کاتای کشور شد

همدان قهرمان مسابقات کاتای کشور شد - تصویر 1

به گزارش خبرنگار مهر ، این دوره از رقابتها با حضور 39 تیم از 16 استان به میزبانی یزد برگزار شد که در پایان همدان به مقام قهرمانی دست يافت ، کاتاروهای قم روی سکوی نایب قهرمانی ایستاده و تهران هم سوم شد.

این مسابقات در 5 کاتای اصلی برگزار شد که "ناگه نوکاتا" فتح الله فریدی وثوق و حمیدرضا کریمی از همدان بالاتر از سایر رقبا عنوان قهرمانی را کسب کردند. قم با حضور محسن قاسم لو و محمد جواد بشاری به نسان نقره دست يافت و خوزستان هم توسط محمد بندری و محمد ياوری یکتا برنز گرفت.

تیم اصفهان با ترکیب مجتبی باجلان و سیدرضا روحانی مدال طلای "کاتامه نوکاتا" را از آن خود کرد. فخرالدین رضایی و مهدی عظیمی برآبادی از استان قم به مدال نقره این بخش دست يافته و هدایت الله بهرامی به همراه محمد میقانی از گلستان هم روی سکوی سوم ایستادند.

در "گوشین جوتسو" کاتا محمد حسن نجفی به همراه علیرضا کریمی ناصر از استان همدان قهرمان شدند. سید مهدی عظیمی و وحیدپوراسفنديار از تهران نقره کسب کردند و مدال برنز هم به تیم خراسان رضوی متشکل از رضا جاوید و محمدبشیری رسید.

محمد حسین سالاری و محمدرضا صحرایی از قم نشان طلای "جونو" کاتا را به خود اختصاص دادند. رحمان رحمانی فرد و کیوان حقیقت از تهران در این بخش عنوان نایب قهرمانی را کسب کردند و مجتبی اسماعیل پور و حمیدرضامحققی از قم سوم شدند.

تیم سید حسین محمودی و حسن روشنایی از تهران مدال طلای "کیمه نو"کاتا را کسب کردند. عبدالوهاب بردی و سیدياشارروح الله از مازندران مدال نقره را تصاحب کرده و مدال برنز هم به علی حسین میرزایی و فرزاد ناطق پور از اصفهان تعلق گرفت.

رقابتهای جودو قهرمانی جهان در بخش 29 و 30 شهریورماه در مالاگای اسپانیا برگزار می شود که در صورت فراهم شدن شرایط تیم ملی کشورمان نیز به این مسابقات اعزام می شود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه