هدف جودو سازندگی در تیم‌های پایه است - مدعیان فرصت را از دست ندهند

هدف جودو سازندگی در تیم‌های پایه است - مدعیان فرصت را از دست ندهند - تصویر 1

محمدعلی رستگار ضمن بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر افزود: برنامه گسترده ای برای پشتوانه سازی در جودو طی دو سال گذشته در فدراسیون اجرا شده که مهمترین آن اهمیت ویژه به لیگ نوجوانان و فراهم ساختن شرایطی برای حضور باشگاه‌های سازنده بود که خوشبختانه درحال به بار نشستن است.

وی ادامه داد: اینکه 26 تیم از شهرهای مختلف بخصوص نقاط جودو خیز کشور در لیگ نوجوانان پیدا می کنند نشان می دهد که برنامه های فدراسیون در مسیر درستی قرار دارد و از سوی دیگر هم به ما انگیزه می دهد و هم وظیه ما را دو چندان مشکل می کند که با دقت نظر بیشتری برنامه ریزی کرده و این جریان را به مسیری درست هدایت کنیم.

رئیس فدراسیون با بیان اینکه پشتوانه سازی یکی از مشکلات جودو در سالهای اخیر بوده اظهار داشت: در هیچ رشته‌ای بدون ساختن پشتوانه های مستحکم نمی توان پیشرفت کرد. اگر می خواهیم آینده درخشانی برای جودو کشور ترسیم کنیم باید با جدیت بیشتری در رده‌های سنی پایه ورود کنیم و با آموزش صحیح و اصولی کار را پیش ببریم.

رستگار با تمجید از مربیان سازنده گفت: جودو کشور برای رسیدن به روزهای خوب گذشته به تلاش بی وقفه مربیان دلسوز نیاز دارد، مربیانی که با کمترین توقع از حداقل امکانات بهترین بهره را برای آموزش و تربیت جودوکاران با آتیه می برند و فدراسیون هم در تلاش است با ایجاد شرایط مناسب راه را برای فعالیت گسترده این دست از مربیان هموار کند.

وی در خصوص برگزاری مسابقات جایزه بزرگ جودو گفت: ایده برگزاری این رقابت‌ها را سال گذشته مطرح کردیم و اولین دوره آن نیز به میزبانی سالن شهید افراسیابی و با همکاری سازمان ورزش بسیج برگزار شد. ما در تلاشیم تا مسابقاتی که پراکنده در طول سال برگزار می‌شود را از این پس در قالب رقابت‌هایی به نام جایزه بزرگ برگزار کنیم البته امتیاز این رقابت‌ها نیز در رنکینگ داخلی محسوب خواهد شد.300 میلیون ریال جایزه نقدی بین نفرات برتر این مسابقات تقسیم خواهد شد و چون زیر ذره بین کادر فنی است توصیه می کنم مدعیان جودو فرصت حضور در این مسابقات را از دسن ندهند.

رئیس فدراسیون جودو در پایان گفت: برنامه فدراسیون جودو برای ساختن تیم ملی قدرتمند با پشتوانه های مستحکم در حال اجرا است و امیدوارم با کمک و همفکری تمام خانواده این رشته بتوانیم راه خود را سرغت بیشتری ادامه دهیم.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه