هاشمی: همه کمک کردند تا قهرمان شویم

فشار زیادی متحمل شدیم

سرمربی تیم والیبال بانوان دانشگاه آزاد گفت: در ابتدای فصل با توجه به اینکه پاسور جدیدی به ما اضافه شده بود و زمان می‌برد تا او هماهنگ شود فشار زیادی را متحمل شدیم.

هاشمی: همه کمک کردند تا قهرمان شویم - تصویر 1
به گزارش جوان ایرانی به نقل از برنا، تیم دانشگاه آزاد قهرمان لیگ برتر والیبال بانوان شد.

مریم هاشمی سرمربی تیم والیبال بانوان دانشگاه آزاد، درباره برتری تیمش در دیدار با هیأت فارس گفت: گیم اول امتیازها خیلی به هم نزدیک بود و بازیکنان ما ست اول بازی را دست کم گرفتند البته سالن هم خیلی آماده نبود و نور مناسبی وجود نداشت اما در نهایت ما توانستیم این بازی را 3 بر صفر ببریم.

وی درباره قهرمانی تیمش پیش از پایان لیگ برتر اظهار داشت: در ابتدای فصل فشار زیادی روی ما بود چرا که پاسورمان به ذوب‌آهن رفت و البته محروم هم شد. یک هفته به آغاز لیگ مانده بود و ما پاسور نداشتیم اما مربی تیم‌مان مژگان غلامی را از لیگ دسته یک به تیم ما آورد و تاثیر زیادی هم در قهرمانی ما داشت.

هاشمی ادامه داد: غلامی خیلی به ما کمک کرد اما هماهنگی او با بازیکنان زمان می‌برد ما در نیم فصل اول میزان و ذوب‌آهن را شکست دادیم و تنها شکست‌مان مقابل گاز بود. اما در نیم‌فصل دوم بعد از تمریناتی که داشتیم همه کمک کردند تا این تیم به قهرمانی برسد. هماهنگی پاسور با بازیکنان واقعا مهم است خدا را شکر می‌کنم که در دور برگشت همه بازیکنان به بهترین شکل حاضر شدند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه