هاشمی: به موفقیت کاراته در اینچئون امیدوارم

بازدید رئیس کمیته ملی المپیک از اردوی تیم ملی کاراته

رئیس کمیته ملی المپیک در این باره گفت: هر آنچه از توان ما بر آید برای حمایت از آماده سازی تیم‌های ملی کاراته بکار خواهیم بست.

هاشمی: به موفقیت کاراته در اینچئون امیدوارم - تصویر 1
به گزارش جوان ایرانی به نقل از برنا، کیومرث هاشمی با حضور در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک از تمرینات تیم ملی کاراته مردان و بانوان بازدید به عمل آورد.

در ادامه بازدید مسئولان کمیته ملی المپیک از اردوهای آماده سازی تیم‌های ملی اعزامی به بازی‌های آسیایی اینچئون کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک، رباب شهریان نائب رئیس اول کمیته و اصغر رحیمی رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی با حضور در آکادمی ملی المپیک ضمن بازدید از تمرینات تیم‌های ملی کاراته مردان و زنان با کادر فنی و ملی پوشان حاضر در اردو به گفت‌و‌گو پرداختند.

در این بازدید دو ساعته که علیرضا سمندر رئیس و محسن آشوری دبیر فدراسیون کاراته نیز حضور داشتند رئیس فدراسیون کاراته ضمن تشریح وضعیت تمرینی تیم ملی کاراته، گفت: من در دو دوره بازی‌های آسیایی بوسان و دوحه حضور داشتم، اما انصافا این دوره با حمایتی که کمیته ملی المپیک داشت با انتقال تمرینات کاراته کاران به آکادمی ملی المپیک اردوهای تمرینی تیم های ملی کاراته مردان و بانوان به بهترین نحو ممکن در حال برگزاری است و همین امر انگیزه ملی پوشان ما را دو چندان می کند.

وی ادامه داد: توان کاراته ما بسیار بیش از اینهاست لذا جدای از نفراتی که در حال حاضر در اردو حضور دارند حداقل دو تیم دیگر در خارج از اردو هستند، اما با زحماتی که کادر فنی تیم‌های ملی مردان و زنان می کشند مطمئن باشید با حمایت‌هایی که مسئولان وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک داشتند و جا دارد از آنها تشکر کنم بدون تردید نمایندگان کشورمان با بهترین نتایج را در بخش بانوان و مردان در بازی‌های آسیای رقم خواهند زد.

سپس رباب شهریان نائب رئیس اول کمیته ملی المپیک ضمن قدردانی از تلاش‌های کاراته کاران بانوان در اردو و کادر فنی گفت: اگر چه کاراته کاران بانوان کشورمان خیلی دیرتر از برخی دیگر رشته های دیگر موفق شدند با حجاب اسلامی که برای ما خیلی ارزشمند است در رقابت‌های آسیایی حضور یابند، اما بدون تردید زودتر از دیگر رشته‌ها بر روی سکوی قهرمانی خواهد رفت و من این پتانسیل و توانمندی را در کاراته بانوان می بینیم که با طلا برگردند.

وی ادامه داد: پتانسیلی که کاراته بانوان کشورمان در تیم ملی دارد در کمتر رشته‌های دیگر در بخش بانوان مشاهده می‌شود و همین امر خیال ما را راحت می‌کند که تیم ملی کاراته زنان محدود به یک یا دو بازیکن خوب نیست بطوریکه همین الان شاهدیم کادر فنی و ملی پوشان همگی با اعتماد بنفس بالا صحبت از کسب مدال طلا می کنند.

در ادامه کیومرث هاشمی ضمن قدردانی از تلاش‌های مسئولان فدراسیون برای آماده سازی تیم ملی کاراته مردان و زنان گفت: مطمئن باشید مسئولان فدراسیون صدردصد مورد تایید و حمایت ما هستند و هر آنچه از توان ما بر آید برای حمایت از آماده سازی تیم‌های ملی کاراته بکار خواهیم بست. در واقع با حضور در اردوهای تیم‌های ملی مختلف و گفت‌‌وگو با کادر فنی و ورزشکاران می‌خواهیم ضمن آشنایی با وضعیت آماده سازی آنها صحبت‌ها و درد دل‌های آنها را بشنویم تا اگر دغدغه خاطری هست در صدد رفع آن برآییم.

رئیس کمیته ملی المپیک تصریح کرد: صحبت‌های ملی پوشان کاراته در خصوص موفقیت در بازی‌های آسیایی اینچئون برای ما روحیه بخش بود، اما باید مراقب باشیم تا خدای ناکرده حریفان را دست کم نگیریم و دچار غرور نشویم، به شخصه با این تمرینات خوب و قدرتمندانه و با انگیزه ای که در شما می بینم مطمئنم تیم کاراته مردان و زنان یکی از موفق ترین تیم‌های اعزامی به بازی‌های آسیایی اینچئون خواهد بود.

سپس پگاه زنگنه کاپیتان تیم ملی کاراته بانوان به نمایندگی از دیگر کاراته کاران ضمن تشریح وضعیت تمرینی از حمایت‌های مسئولان کمیته ملی المپیک و برگزاری اردوی آنها در سالن تمرینی آکادمی ملی المپیک و استفاد از امکانات آن قدردانی کرد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه