نمی توانم از شدت هیجان حرف بزنم - درباره سیاست حرفی ندارم

سرویس ورزش جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش سایر:

نمی توانم از شدت هیجان حرف بزنم - درباره سیاست حرفی ندارم - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، مهرداد بیت آشور در گفتگو با گلوبو اسپورته در خصوص رقابتهای جام جهانی نظرات خود را بیان کرده است.

وی که سابقه حضور در اردوی تیم ملی آمریکا را هم دارد پس از اینکه متوجه شد در نهایت شانس کمی برای حضور در تیم یورگن کلینزمن دارد، تصمیم گرفت بازی خود را در تیم ملی ایران ادامه دهد.

مدافع راست ونکوور وایت‌کپس گفت: کلیزمن در سال 2011 مرا به اردوی تیم ملی آمریکا دعوت کرد. بازی کردن در بالاترین سطح فوتبال خیلی هیجان انگیز است و قرار است در ایران بازی کنم. خیلی‌ها پس از این موضوع با من تماس گرفتند و نامه فرستادند. سال بعد یکی از بهترین سال‌های حرفه ای در فوتبال آمریکا بود و شرایط برایم تسهیل شد. مسئولان تیم ملی آمریکا به حضور من در تیمشان علاقه نشان دادند اما من اکنون در جایی قرار دارم که می‌خواستم باشم.

بیت آشور در ادامه گفت: می‌دانم که شرایطم غیرمعمول است. اما برای من فقط فوتبال مهم است. این چیزی است که من عاشق انجامش هستم. هر گاه شما درباره سیاست با من صحبت کنید ترجیح می‌دهم به فوتبال برگردم و در این خصوص صحبت کنیم. من فقط تلاش می کنم فوتبال بازی کنم و سرگرم باشم.

تیم ملی ایران دوشنبه هفته آینده در نخستین بازی خود در چارچوب رقابتهای جام جهانی با نیجریه دیدار می‎کند. بیت آشور در حالیکه می‌خندد می‌گوید امیدوار است که بازی خوبی از کار دربیاید.

وی ادامه داد: همه برای تصمیمی که گرفتم از من حمایت کردند. والدین من در ایران متولد شده اند اما بستگانم در آمریکا هستند. من از اینکه به هر دو کشور تعلق دارم لذت می‌برم. من روزهای مهم ایرانی را به همراه روز کریسمس و دیگر روزهای تعطیلات آمریکا جشن می‌گیرم. این احساس خیلی خوبی است. احساس یک ایرانی - آمریکایی را دارم. نمی‌توانم هیچکدام را بر دیگری ترجیح بدهم. در آمریکا متولد شده ام اما والدینم، سنت‌ها و خونم ایرانی هستند.

بیت آشور در پایان گفت: بازی در جام جهانی رویایی است که برای من به واقعیت پیوسته است. فکر نمی‌کردم این اتفاق برایم رخ بدهد و اتفاق افتاد. از بس که هیجان دارم نمی‌توانم در این خصوص توضیح بدهم.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه