نشست کمیته کنترل برگزار شد

نشست کمیته کنترل دیدارهای تیم ملی والیبال ایران و برزیل در چارچوب هفته چهارم لیگ جهانی والیبال صبح امروز پنجشنبه برگزار شد.

نشست کمیته کنترل برگزار شد - تصویر 1
به گزارش جوان ایرانی به نقل از برنا، این نشست امروز پنجشنبه با حضور ناظر و نماینده فدراسیون جهانی والبیال در دفتر رییس فدراسیون والیبال برگزار شد.

اعضای کمیته میزبانی لیگ جهانی والیبال ایران نیز در این نشست حضور داشتند و محمدرضا داورزنی ضمن خوشامد گویی به مهمانان گفت: میزبانی لیگ جهانی والیبال کاری سخت است زیرا باید تمامی استاندارهای مد نظر فدراسیون جهانی رعایت شود.

رییس فدراسیون والیبال با توجه به اینکه ولادیمیر چوک ناظر فدراسیون جهانی والیبال در دو دیدار تیم های ملی والیبال ایران و برزیل، صربستانی است، از همکاری والیبال ایران و صربستان یاد کرد و گفت: همکاری دو کشور در زمینه های مختلف در بهترین سطح وجود دارد و در والیبال این همکاری در بالاترین سطح ممکن است.

داورزنی به ویژگی های شخصیتی الکساندر بروچیچ رییس فدراسیون والیبال صربستان اشاره کرد و گفت: امیدوارم دو تیم ایران و صربستان به مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال صعود و در آنجا با یکدیگر بازی کنند.

در این نشست اعضای کمیته میزبانی مسابقات لیگ جهانی در ایران گزارشی از کارهای انجام شده برای این بازی ها ارائه کردند و سپس اعضای کمیته کنترل از سالن 12 هزار نفری آزادی بازدید کردند.

تیم ملی والیبال ایران روزهای جمعه و شنبه 23 و 25 خردادماه در چارچوب هفته چهارم لیگ جهانی والیبال در سالن 12هزارنفری تهران به مصاف برزیل می رود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه