نتایج دور دوم مسابقات روز نخست

مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی کشتی-قزوین

نتایج دور دوم رقابت های روز نخست مرحله نهایی انتخابی تیم های ملی کشتی مشخص شد.

نتایج دور دوم مسابقات روز نخست - تصویر 1
به گزارش جوان ایرانی به نقل از برنا، روز نخست مرحله نهایی رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی از صبح امروز در سالن شهید بابایی شهرستان قزوین در حال برگزاری است.

نتایج دور دوم این رقابت ها به شرح زیر است:

کشتی فرنگی:

دور دوم:

80 کیلوگرم:
سیروان فقیه سلیمانی (کردستان)- میلاد خسروی (لرستان)، برنده (سلیمانی مصدوم شد)
حبیب اله اخلاقی (خوزستان)، برنده- فرشاد علیزاده (تهران) (1- صفر)

85 کیلوگرم:
سامان عزیزی (کردستان) – مجتبی کریم فر (تهران)، برنده (صفر- 8)
داود اخباری (تهران)- حسین نوری (البرز)، برنده (اخباری حاضر نشد)

98 کیلوگرم:
داود عابدین زاده (تهران)- مهدی علیاری (تهران)، برنده (صفر- 1)
مجید علیاری (تهران)، برنده – علی علیاری (تهران) (علی علیاری ادامه نداد)
قاسم رضایی (مازندران)، برنده- مهدی زود آشنا (لرستان) (10- 2)
سید مصطفی صالحی زاده (استراحت)

130 کیلوگرم:
پارسا نظری (خوزستان)- امیر قاسمی منجزی (خوزستان)، برنده (صفر- 2)
مهدی نوری (اردبیل)- بهنام مهدی زاده (تهران)، برنده (صفر- 2)
امیرحسین شربیانی (استراحت)

دور سوم:

80 کیلوگرم:
حبیب اله اخلاقی (خوزستان)- میلاد خسروی (لرستان)
فرشاد علیزاده (تهران)- یوسف قادریان (البرز)

85 کیلوگرم:
سامان عزیزی (کردستان)- حسین نوری (البرز)
مجتبی کریم فر (استراحت)

98 کیلوگرم:
مهدی علیاری (تهران)- سید مصطفی صالحی زاده (خوزستان)
مهدی زود آشنا (لرستان)- داود عابدین زاده (تهران)
قاسم رضایی (مازندران)- مجید علیاری (تهران)

130 کیلوگرم:
بهنام مهدی زاده (تهران)- امیرحسین شربیانی (تهران)
مهدی نوری (اردبیل)- امیر قاسمی منجزی (خوزستان)

کشتی آزاد:

دور دوم:

57 کیلوگرم:
علی حاج آقا نیا (مازندران) – مظاهر شربتی (گلستان)، برنده (7- 10)س
حسن رحیمی (تهران)، برنده – امید جلالی بهار (البرز) (7- صفر)
یونس سرمستی (آذربایجان شرقی)، برنده – شهرو قاسم پور (آذربایجان شرقی) (10 صفر)
وحید جلالی بهار (البرز)- یاسر حیدرقلی نژاد (گلستان)، برنده (2- 4)

61 کیلوگرم:
حسن مرادقلی (تهران)، برنده دانیال حجتی (گلستان) (12- 2)
مسعود اسماعیل پور (مازندران)، برنده- همت کریمی زاد (مازندران) (12- 4)
بهنام احسان پور (مازندران)، برنده- صائب تقی زاده (مازندران) (11- 1)

65 کیلوگرم:
علی اصغر جبلی (گلستان) – میثم نصیری (اردبیل)، برنده (صفر- 9)
محمد یوسفی (مازندران)، برنده- رضا عبداله پور (مازندران) (3 – 1)
ابراهیم نصیری (مازندران)- حامد رشیدی (کرمانشاه)، برنده (3- 4)
محمد نادری (استراحت)

70 کیلوگرم:
سبحان محمدزاده (مازندران)- محمد مهدی یگانه (مازندران)، برنده (صفر- 6 ضربه فنی)
نیما الهی قادی (مازندران)، برنده - مسعود کمروند (مرکزی) (14- 4)
پیمان یاراحمدی (لرستان)، برنده- سعید داداش پور (مازنردان) (8-2)
ایمان رحمانی زاده (مازندران) – حمیدرضا زرین پیکر (تهران)، برنده (6-6)
حمیدرضا افضلی (کرمانشاه)- مرتضی گودرزی (مازندران)، برنده (صفر- 10)
مصطفی حسین خانی (تهران)- استراحت

دور سوم:

57 کیلوگرم:
حسن رحیمی (تهران) – مظاهر شربتی (گلستان)
یاسر حیدرقلی نژاد (گلستان)- امید جلالی بهار (البرز)
یونس سرمستی (آذربایجان شرقی)- استراحت

61 کیلوگرم:
حسن مرادقلی (تهران)- عباس دباغی (مازندران)
بهنام احسان پور (مازندران)- مسعود اسما��یل پور (مازندران)

65 کیلوگرم:
میثم نصیری (اردبیل)- محمد نادری (زنجان)
حامد رشیدی (کرمانشاه)- علی اصغر جبلی (گلستان)
ابراهیم نصیری (مازندران)- محمد یوسفی (مازندران)

70 کیلوگرم:
محمد مهدی یگانه جعفری (مازندران) – مصطفی حسین خانی (تهران)
نیما الهی قادی (مازندران)- سبحان محمدزاده (مازندران)
حمیدرضا زرین پیکر (تهران)- سعید داداش پور (مازندران)
ایمان رحمانی زاده (مازندران)- پیمان یاراحمدی (لرستان)
مرتضی گودرزی (مازندران)- استراحت

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه