میراسماعیلی: کسب مدال دور از دسترس نیست

نایب رئیس فدراسیون جودو و کوراش گفت: دو رویداد بزرگ جهانی و بازیهای آسیایی پیش روی ملی پوشان کشورمان است که کسب مدال در این رقابت‌ها دور از دسترس نیست.

میراسماعیلی: کسب مدال دور از دسترس نیست - تصویر 1
به گزارش جوان ایرانی به نقل از برنا، آرش میراسماعیلی در حاشیه مسابقات جودو جایزه بزرگ کشور در یزد درخصوص برگزاری این رقابت ها گفت: به الگو برداری از فدراسیون جهانی، مسابقات داخلی را با عنوان مسابقات جایزه بزرگ طراحی کردیم تا انگیزه خوبی را در جودوکاران ایجاد کنیم.

وی افزود: این مسابقات به عنوان تور جودو برگزار می شود که سال گذشته در تهران برگزار شد و برای دومین بار این مسابقات به میزبانی یزد در حال برگزار است که سطح این مسابقات به مراتب بالاتر از دوره قبل بوده و استقبال چشمگیری از جودوکاران کشور شاهد هستیم.

مدیر تیم های ملی جودو با اشاره به اینکه تمام بازیکنان تیم ملی را موظف کردیم تا در مسابقات جایزه بزرگ یزد شرکت کنند اظهار داشت: با توجه به اینکه مسابقات جهانی و بازی های آسیایی را در پیش داریم حضور در این مسابقات هم یک ارزیابی خوب و هم محک جدی برای ملی پوشان خواهد بود.

میراسماعیلی وضعیت آمادگی جودو کاران را مطلوب ارزیابی کرد و در این باره گفت: وضعیت آمادگی ملی پوشان خوب است آنها یکسال تمرینات پر فشار را پشت سر گذاشته و اردوهای داخلی و برون مرزی خوبی را برگزار و امیدوار هستیم که بتوانیم نتیجه مطلوبی هم بگیریم.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه