مهمد بچیروویچ: از عملکرد تیم ملی بسکتبال در تورنمنت لهستان خوشحالم

مهمد بچیروویچ: از عملکرد تیم ملی بسکتبال در تورنمنت لهستان خوشحالم - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، تورنمنت بین‌المللی بسکتبال لهستان که از جمعه گذشته با حضور چهار تیم لهستان، ایران، سوئد و پرتغال و با نام کاپ توران آغاز شده بود، بامداد امروز به پایان رسید. در آخرین روز این تورنمنت تیم ملی بسکتبال ایران مقابل میزبان مسابقات با نتیجه 83 بر 70 تن به شکست داد. این در حالی است که ملی‌پوشان بسکتبال ایران در دیدار نخست خود نیز 75 بر 58 مغلوب سوئد شده بود اما در دیدار دوم با نتیجه 69 بر 55 مقابل پرتغال به برتری دست یافت.

با این عملکرد، تیم ملی بسکتبال در رده‌بندی نهایی تورنمنت بین‌المللی کاپ توران، بعد از تیم‌های لهستان و سوئد و بالاتر از پرتغال در رده سوم قرار گرفت. مهمد بچیروویچ، سرمربی تیم ملی بسکتبال پس از پایان تورنمنت بین‌المللی لهستان از عملکرد شاگردانش در این تورنمنت ابراز رضایت کرد.

بچیروویچ در این رابطه گفت: از عملکردی بازیکنان ایران در تورنمنت بین‌المللی لهستان داشت، خوشحالم. آنها خوب کار کردند و تلاش خوبی هم داشتند.

وی با اشاره به رویدادهایی که تیم ملی بسکتبال در پیش دارد، خاطرنشان کرد: بعد از مسابقات جهانی اسپانیا، یک تورنمنت مهم آسیایی (بازی‌های آسیایی اینچئون) داریم. حضور در اینچنین تورنمنت‌هایی باعث می‌شود تا زمان لازم را داشته باشیم که تیم‌مان بهتر شود.

سرمربی تیم ملی بسکتبال همچنین از فدراسیون لهستان بابت دعوتی که از ایران برای حضور در تورنمنت بین‌المللی این کشور کرد، تشکر کرد و گفت: زمان خوبی را در این تورنمنت سپری کردیم.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه