معروف: باید سخت بجنگیم

 

سرویس ورزشی جوان ایرانی _ بخش توپ و تور:

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، سعید معروف در نشست خبری پیش از دو مسابقه ایران و لهستان در گدانسک که شب گذشته در سالن آرگو آرنا برگزار شد، گفت: بازی خیلی سختی مقابل لهستان در تهران داشتیم. یکی از سخت‌ترین بازی‌های‌مان بود و خیلی خوشحال هستم که به پیروزی رسیدیم. پیش‌بینی می‌کنم که در لهستان بازی خیلی سخت‌تری داشته باشیم. می‌دانیم که برای والیبال در لهستان جوّ خیلی خوبی وجود دارد و خیلی‌ها برای تشویق تیمشان به سالن می‌آیند. ما برای نخستین بار است که به مرحله نهایی صعود کرده‌ایم و باید سخت بجنگیم تا خودمان را بهتر نشان دهیم.

او در جواب خبرنگار لهستانی در مورد اینکه چه اتفاقی افتاد که والیبال ایران به این رشد و تکامل رسید و آیا پول زیادی به آن تزریق شد و یا علت دیگری دارد، گفت: ما تا چند سال پیش تیم قدرتمندی نبودیم و البته هنوز هم برای رسیدن به سطح اول والیبال دنیا راه زیادی داریم. سه سال پیش ما وقتی با مربی قبلی‌مان شروع کردیم، خیلی روی ذهنیت ما کار کرد. پیش از حضور ولاسکو فقط در جام کنفدراسیون والیبال آسیا و قهرمانی آسیا بازی می‌کردیم و هیچ‌وقت با تیم‌های سطح بالای دنیا بازی نمی‌کردیم ولی پس از حضور وی در ایران، سعی کردیم بازی‌های دوستانه با تیم‌های بزرگ دنیا انجام دهیم و در تورنمنت‌های اروپایی بازی کنیم. با برزیل، آمریکا و... بازی کردیم و آن موقع بود که رشد کردیم.

پاسور تیم ملی والیبال ایران تصریح کرد: الآن مربی خیلی خوب و بزرگی داریم و با این جوّی که در ایران به وجود آمده همه مردم عاشق والیبال شده‌اند. آنها همیشه ما را حمایت و نتایج والیبال را پیگیری می‌کنند که این موضوع به ما خیلی انگیزه می‌دهد تا سخت‌تر کار کنیم. مطمئن باشید که در آینده بیشتر پیشرفت می‌کنیم. ما می‌توانیم خیلی چیز‌ها در مسابقه با تیم‌های برزیل، ایتالیا و لهستان یاد بگیریم به‌خاطر اینکه آنها تاریخچه بزرگ والیبال هستند. هرگاه شما چیزی یاد بگیرید مطمئناً روز به روز پیشرفت می‌کنید. امیدوارم در مسابقات جهانی لهستان هم پیشرفت کنیم و موفق شویم.

به گزارش تسنیم هفته هفتم و پایانی لیگ جهانی والیبال از روز گذشته (پنج‌شنبه) 12 تیرماه آغاز شده و به‌مدت 4 روز ادامه خواهد داشت. تیم ملی والیبال ایران در این هفته 2 دیدار با لهستان دارد که امشب جمعه 13 و شنبه 14 تیر، ساعت 22:45 به‌میزبانی لهستان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/*

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه