معروف: آمریکا از ایتالیا هم قوی‌تر است

رکوردشکنی کردیم

سعید معروف با ابراز خوشحالی از پیروزی ایران مقابل ایتالیا، بازی مقابل آمریکا را مسابقه سختی دانست و گفت: آمریکا قهرمان لیگ جهانی و از ایتالیا هم قوی‌تر است.

معروف: آمریکا از ایتالیا هم قوی‌تر است - تصویر 1
به گزارش جوان ایرانی به نقل از برنا، کاپیتان و پاسور تیم ملی کشورمان که در دیدار برابر ایتالیا درخششی مثال زدنی داشت و در لیگ جهانی عنوان بهترین پاسور دنیا را از آن خود کرد، در خصوص دیدار مقابل ایتالیا اظهار کرد: قبل از بازی با بچه ها که صحبت می کردم همه می دانستند چند بازی مهم و تعیین کننده ای است برای گروه ما برای صعود. به ویژه که نتیجه اش در دور دوم هم به حساب می آید. مهمتر از همه بازی اول تیم بود. یعنی از سه، چهار جهت خیلی حساس بود. برد و باختش خیلی فرق می کرد برای دو تیم. ولی در این دو، سال که چندین بار است با هم بازی می کنیم. هم آنها ما را می شناسند و هم ما آنها را. یکشنبه هم روز خوب ما بود و روز بد ایتالیا. برای اولین بار رکوردشکنی کردیم و تورنمنت را خوب شروع کردیم. چرا که در این چند سال معمولا مسابقات را بد شروع کرده ایم اما اینجا با برد شروع کردیم.

وی تصریح کرد: بازی اول همیشه سخت است. حتی مربی ایتالیا هم در نشست خبری گفت. بازی اول همیشه برای تیم ها سخت است ولی متاسفانه بازی اول ما از چند جهت حساس بود. بردش خیلی فرق می کرد و با باخت هم خیلی عقب می افتادیم.

معروف برد یکشنبه را انتقام دانست : نه بحث انتقام نیست. بازی ایران و ایتالیا همیشه خوب از آب در میاید. هم ایتالیایی ها روی ما حساب می کنند و هم ایتالیا جزو تیم های خوب دنیاست. در هر تورنمنتی بازی نزدیک می شود و دیدنی. ما خودمان هم فکر نمی کردیم. ایتالیا تیم خیلی خوبی است و خیلی خوب نتیجه گرفته. خود ایتالیایی ها هم در خواب نمی دیدند این طور به ما ببازند ولی به بهترین روز ما خوردند. در دریافت وسرویس و حمله اول استثنایی بودیم.»

کاپیتان تیم ملی بازی بعدی را قابل پیش بینی ندانست: طبیعی است آمریکا قهرمان لیگ جهانی است. از چند بار بازی فقط یک بار برده ایم. مطمئن باشید 10 بار دیگر بازی کنیم،9 بار می بازیم ولی باید ببینیم در چه روزی هستیم. روز خوبمان است یا بد و آنها چطور بازی می کنند. قابل پیش بینی نیست اما قویتر از ایتالیاست و هم ردیف روسیه و برزیل بازی می کند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه