مسابقات والیبال سال 93 با عنوان - زنده‌یاد حسین معدنی - برگزار می‌شود

 

سرویس ورزشی جوان ایرانی _ بخش توپ و تور:

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، منوچهر پورحسن در مورد مسابقات سال جاری فدراسیون والیبال گفت: لیگ برتر والیبال زنان و مردان، مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های دسته یک مردان و زنان و زیرگروه و رقابت‌های قهرمانی رده‌های مختلف سنی دختران و پسران که در سال 1393 با نام زنده یاد حسین معدنی برگزار خواهد شد.

او درباره مهلت ثبت نام باشگاه‌ها برای رقابت‌های لیگ برتر والیبال مردان گفت: ثبت نام باشگاه‌ها در لیگ برتر مردان سال 93 از 11 مردادماه آغاز شده است و به مدت یک ماه ادامه خواهد داشت.

پورحسن ثبت نام تیم‌ها در رقابت‌های والیبال باشگاه‌های برتر و دسته یک ایران را تسویه حساب باشگاه‌ها با بازیکنان و فدراسیون والیبال دانست و گفت: باشگاه‌ها نباید هیچ‌گونه بدهکاری به بازیکنان و فدراسیون داشته باشند.

او درباره ثبت نام لیگ برتر والیبال زنان نیز گفت: 10 باشگاه از جمله گاز تهران، دانشگاه آزاد، ذوب آهن، نماینده شیراز، نفت امیدیه و میزان مشهد برای حضور در این رقابت‌ها اعلام آمادگی کرده‌اند ولی از نظر فدراسیون زمانی آنان به عنوان یک باشگاه در مسابقات حاضر خواهند شد که مبلغ ورودی را پرداخت کرده باشند. مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های زنان ایران در سال 93 را با 8 تیم نیز می‌توانیم برگزار کنیم.

پورحسن حق ورودی باشگاه‌ها برای مسابقات مختلف والیبال در سال 93 به شرح زیر اعلام کرد:

لیگ برتر مردان : 60 میلیون تومان
لیگ دسته یک مردان: 30 میلیون تومان
لیگ زیر گروه مردان: 15 میلیون تومان
لیگ برتر زنان: 10 میلیون تومان
لیگ دسته یک زنان: 6 میلیون تومان

انتهای پیام/

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه