مسابقات هندبال جوانان آسیا در نهایت موفقیت برگزار خواهد شد

 

سرویس ورزشی جوان ایرانی _ بخش توپ و تور:

به گزارش جوان ایرانی، تنها 5 روز دیگر به آغاز چهاردهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا در تبریز باقی مانده است. به همین خاطر، شیخ احمد الفهد الصباح رئیس فدراسیون هندبال آسیا طی پیامی اظهار داشت: چهاردهمین دوره مسابقات هندبال جوانان آسیا، صلح، اخلاقیات و روابط خوب را بین الملل مختلف ایجاد می‌کند. چهاردهمین دوره مسابقات هندبال جوانان آسیا، فرصتی خواهد بود برای ورزشکاران این گروه سنی تا مهارت‌های انفرادی و گروهی خود را در طول مسابقه به نمایش بگذارند و بازی جوانمردانه را در رقابت‌ها ارتقاء داده و صلح ، اخلاقیات و روابط خوب را بین ملت‌های مختلف ایجاد کنند. جهان امروز به همدردی، همکاری و رقابت جوانمردانه بیشتر از هر زمانی نیاز دارد و جوانان نقش بسزایی در تشخیص این موضوع دارند.

شیخ احمد الفهد الصباح رئیس فدراسیون هندبال آسیا گفت: بنده بسیار خوشحالم که فدراسیون هندبال ایران آمادگی خود را برای برگزاری این رویداد بزرگ اعلام کرده است و امیدوارم در ارتقا و پیشرفت ورزش هندبال در سطح آسیا موثر واقع شود. از مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی به جهت میزبانی این رویداد باارزش سپاسگزارم و هیچ شکی نیست که این رقابت‌ها در نهایت موفقیت برگزار خواهد شد.

او در پایان تصریح کرده است : این فرصت را غنیمت شمرده از فدراسیون جهانی هندبال برای حمایت و راهنمایی‎‌هایشان در راستای ارتقا ورزش هندبال در سطح جهانی و همچنین در سطح قاره آسیا تقدیر و تشکر می‌کنم و در پایان از طرف خودم و فدراسیون هندبال آسیا با آرزوی موفقیت برای تیم‌های شرکت کننده، داوران، مسئولان و کمیته برگزاری از ایشان تقاضا دارم با نهایت تلاش خود، شأن ورزش هندبال را به عنوان یک ورزش جذاب حفظ کرده و برای تماشاگران رقابتی فراموش نشدنی و مهیج را ارائه کنند.

انتهای پیام/

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه