مسابقات انتخابی تیم ملی تنیس بانوان آغاز شد

به گزارش جوان ایرانی، مسابقات انتخابی تیم ملی بانوان از شب گذشته با برگزاری ۶ دیدار در مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شد. در نخستین دیدار روز اول بازی ها صدف صادق وزیری با نتیجه (۰-۶ و ۰-۶ ) جاسمین خوشابه را مغلوب کرد، هنگامه عزیزی ( ۲-۶ و۳-۶ ) ثمن قیومی را از پیش رو برداشت و هلیا غفرانی با نتیجه ( ۲-۶ و۲-۶ )شهرزاد بانی سعید را از پیش رو برداشت.

همچنین شمیم سلطانی( ۰-۶ و۰-۶ ) از ساقی زعفرانیه شکست خورد، غزل پاک باطن با نتیجه ( ۰-۶ و ۱-۶ ) کیمیا رحمانی را برد و سحر نجعی با نتیجه ( ۳-۶ و ۱-۶ ) از سد سارا آزاددوست عبور کرد.

دومین روز این رقابت ها با یک روز وقفه از دوشنبه اول تیر با انجام ۶ دیدار پیگیری می شود. در رقابتهای فردا غزل پاک باطن با سارا آزاد دوست رقابت می کند، سحر نجعی به مصاف کیمیا رحمانی می رود، غزاله ترکمن و شهرزاد بانی سعید با هم روبرو می شوند، هلیا غفرانی و ساقی زعفرانیه به رقابت با یکدیگر می پردازند، صدف صادق وزیری با سمن قیومی مسابقه می دهد و هنگامه عزیزی و جاسمین خوشابه نیز برگزار کننده دیدار پایانی خواهند بود و در روز دوم شمیم سلطانی با قرعه استراحت روبرو است.

در پایان این مسابقات ۶ نفر برتر جواز حضور در اولین مرحله اردوی آماده سازی را بدست می آورند تا با برگزاری مجدد مسابقات انتخابی تکلیف مسافران فدکاپ مشخص شود.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه