محمودی: باید 2 بازی اول مرحله دوم را ببریم - جبران باخت به فرانسه دشوار است

 

سرویس ورزشی جوان ایرانی _ بخش توپ و تور:

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، شهرام محمودی در مورد دومی تیم ایران در گروه چهارم رقابت‌های قهرمانی جهان و پیروزی 3 امتیازی برابر پورتوریکو گفت: بعد از بردن پورتوریکو عالی هستیم. مسابقه راحتی نبود. همه بچه‌ها خوب بازی کردند و برنده شدیم تا با روحیه بالا راهی مرحله بعد شویم. پورتوریکو خیلی فشار آورد اما از پس ما برنیامد.

وی ادامه داد: وقتی از پس ما برنیامدند با کری‌خوانی زیر تور با موسوی و معروف حاشیه‌سازی را به راه انداختند، اگرچه ما اجازه ندادیم فشار بیاورند. خدا را شکر با دومی در گروه به دور بعد صعود کردیم که مبارک همه باشد.

محمودی خاطر نشان کرد: در مرحله بعد، کارمان کمی سخت‌تر است. با 3 امتیازی که به فرانسه داده‌ایم، حالا 3 امتیاز عقب هستیم و باید جبران کنیم. همین مساله کار را خیلی سخت می‌کند اما خدا را شکر قرعه خوبی داریم. اول باید با استرالیا بازی کنیم و بعد با آرژانتین و بعد با لهستان و صربستان. اگر 2 بازی اول را ببریم، می‌توانیم با روحیه ‌در بازی آخر بازی کنیم. این موضوع خیلی هم می‌تواند کمک کننده باشد. اگر 6 امتیاز 2 بازی اول را بگیریم راه صعودمان هموار می‌شود.

انتهای پیام/

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه