مجمع انتخاباتی هیئت تیراندازی با کمان استان همدان برگزار شد

سرویس ورزش جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش سایر:

ساسان رضوی مشعوف در گفتگو با خبرنگار مهر در همدان با اشاره به برگزاری مجمع انتخاباتی ریاست هیئت تیراندازی با کمان استان همدان اظهار داشت: این مجمع با حضور ۱۴ نفر از اعضا مجمع و یک کاندیدا و با حضور مدیر کل و معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان در سالن کنفرانس مجموعه ورزشی قدس برگزار شد.

وی افزود: در پایان این مجمع امین صفدری رئیس هیئت تیراندازی با کمان استان همدان برای چهار سال دیگر سکان هدایت این هیئت را بر عهده گرفت.

دبیر هیئت تیراندازی با کمان استان همدان با اشاره به رضایت نایب رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان کشور از عملکرد هیئت تیراندازی با کمان استان همدان گفت: مریم کاظمی پور همدان را مستعد برگزاری اردوهای تیم ملی و مسابقات قهرمانی کشور معرفی کرد. رضوی مشعوف خاطرنشان کرد: همچنین کاظمهی پور عملکرد تیم ملی نونهالان در مسابقات جهانی را مدیون میزبانی خوب و بی نقص همدان دانست.

وی با اشاره به فراهم بودن زیرساخت های ورزش تیراندازی با کمان در همدان گفت: با تلاش اداره کل ورزش و جوانان در تامین زیرساخت ها برای رشته تیراندازی با کمان شاهد رشد و پیشرفت این رشته در استان همدان هستیم.

دبیر هیئت تیراندازی با کمان استان همدان یادآور شد:ورزشکاران تیراندازی با کمان از نظر مکان تمرین مشکلی ندارند و سایت اختصاصی تیراندازی با کمان همدان در ورزشگاه ملت مشکل را از این نظر حل کرده است.

رضوی مشعوف با اشاره به پیشرفت روزافزون این رشته ورزشی در همدان بیان کرد: همدان با پیشرفت های خود توانسته در بین استان های کشور خود را بین پنج استان برتر کشور برساند و در ارزشیابی اداره کل ورزش و جوانان نیز چند پله جایگاه خود را نسبت به سال های گذشته افزایش داده است.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه