لیگ دسته یک بسکتبال با ویلچر از شهریور آغاز می‌شود

سرویس ورزش جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش توپ و تور:

لیگ دسته یک بسکتبال با ویلچر از شهریور آغاز می‌شود - تصویر 1

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولان، در این نشست مقرر شد رقابتهای مرحله مقدماتی از 12 شهریورماه با حضور تیم‌های هیات گیلان، آلومینیوم سازی المهدی هرمزگان، فیروز قزوین، هیات بوکان، صنایع سنگ سنگستان خمینی شهر و جانبازان فارس برگزار شود.

تیم های حاضر در دو گروه سه تیمی تقسیم شده و با هم به رقابت می‌پردازند.

نشست هماهنگی رقابتهای لیگ دسته دو نیز امروز در محل فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان برگزار خواهد شد.

اولین مرحله تمرینات تیم تنیس روی میز معلولان برگزار می‌شود
ملی پوشان تیم تنیس روی میز جانبازان و معلولان برای حضور در اولین مرحله تمرینات فراخوانده شدند.

زهرا میربابایی، نایب رئیس انجمن تنیس روی میز جانبازان و معلولان، با اعلام این خبر گفت: با توجه به سهمیه‌ای که به رشته تنیس روی میز اختصاص یافته، از چهار ملی پوش دعوت کردیم که در اولین مرحله تمرینات حضور یابند.

وی خاطر نشان کرد: ملی پوشان دعوت شده که دو نفر از بانوان و دو نفر از آقایان هستند که در رقابتهای اوپن، کشوری و لیگ های باشگاهی بهترین عناوین را به دست آورده‌اند و بر همین اساس به اردو دعوت شدند.

میربابایی تصریح کرد: هنوز به صورت مشخص کشورهای شرکت کننده در مسابقات اینچئون معرفی نشده اند اما با توجه به اینکه این رقابتها در سطح کشورهای آسیایی برگزار می‌شود، کشورهایی نظیر چین، ژاپن و کره جنوبی حتما شرکت می‌کنند و از مهم‌ترین رقبای ما نیز به شمار می‌روند.

حسن جانفشان (آذربایجان غربی)، علی رنجبر(اصفهان)، الهام چزانی و مریم علیزاده (تهران)، چهار ملی‌‍پوش دعوت شده به اولین اردوی آمادگی هستند که تمرینات خود را زیر نظر محمد کفشدار حسینی و اشرف بلوچی، مربیان تیم ملی، انجام می‌دهند.

اولین مرحله تمرینات تیم ملی تنیس روی میز جانبازان و معلولان از 21 تا 28 خردادماه در محل کمپ تیم‌های ملی جانبازان و معلولان برپا خواهد بود.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه