لشگری: یک دوپینگی من را شکست داد - خواهش می‌کنم به عهدتان پایبند باشید

سرویس ورزشی جوان ایرانی _ کشتی و وزنه برداری:

احسان لشکری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص خبر دوپینگ آزادکار کشورمان اظهار داشت: حق من خورده شده و باید کسی پیدا شود تا حق مرا بگیرد. در همان زمان گفتم کشتی‌گیری که من را شکست داده دوپینگی است و خادم نیز به من گفت اگر شرایط آنگونه‌‌ای که تو می‌گویی باشد در رای خودمان تجدیدنظر خواهیم کرد. اکنون هم خواهش می‌کنم به عهدتان پایبند باشید.

دارنده مدال برنز جهان و المپیک خاطرنشان کرد: پس از باخت در کشتی اول ضربه شدیدی خوردم و جلوی چشم صدها همشهری‌ام باختم. باور کنید بدن او مثل آهن بود و روحیه من به هم ریخت. با وجود این در باکو بار دیگر روی تشک رفتم و توانستم نتیجه خوبی بگیرم و صاحب مدال نقره شوم آن هم در حالی که 45 روز تمرین نداشتم.

لشکری عنوان کرد: نمی‌خواهم در امور فنی دخالت کنم اما کشتی‌گیران 86 کیلوگرم در جام زیلکوفسکی سوم شدند و مربیان معتقد هستند که آنها کشتی خوبی نگرفتند. خواهش من از کادرفنی این است که در تصمیم‌شان برای اعزام کشتی‌گیر به مسابقات پیش‌رو در وزن 86 کیلو تجدیدنظر کنند تا کشتی من نابود نشود. اکنون در حق من بی‌انصافی شده و تقاضا دارم اینگونه من را کنار نگذارند.

انتهای پیام/

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه