لبران جیمز: به خانه برگشته‌ام تا قهرمانی را به اوهایو بیاوریم

 

سرویس ورزشی جوان ایرانی _ بخش توپ و تور:

به گزارش جوان ایرانی، لبران جیمز، فوق ستاره فصل سابق تیم بسکتبال میامی هیت به تیم سابق خود، کلیولند کاوالیرز پیوست.

4 سال پس از اینکه لبران جیمز، کلیولند را به قصد قهرمانی در لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا ترک کرد و چهره‌ای نفرت‌انگیز از خودش در کلیولند ساخت، حالا به زادگاهش برگشته تا به رویای 50 ساله قهرمانی این تیم در NBA جامه عمل بپوشاند.

جیمز می‌گوید: من تیم‌های دیگر را بررسی کردم ولی نمی‌توانستم بعد از ترک میامی به جای دیگری جز کلیولند بروم.

جیمز هنوز قراردادی با کلیولند نبسته ولی اعلام کرده که از فصل آینده لباس کلیولند را می‌پوشد. وی در این باره اظهار داشت: وقتی کلیولند را ترک کردم، یک مأموریت داشتم. من به دنبال قهرمانی در لیگ بودم و 2 بار این عنوان را به دست آوردم. حالا میامی، احساس یک قهرمان را دارد ولی شهر من،‌ مدتی بسیار طولانی است که در انتظار جام است. هدف من این است که حداکثر عنوان قهرمانی را با این تیم به دست آورم. بدون هیچ شکی، مهم‌ترین موضوع برای من، آوردن جام قهرمانی به اوهایو است.

کینگ جیمز ادامه داد: من به خاطر بازی در کنار دواین وید و کریس باش به میامی رفتم. من معتقد بودم می‌توانیم یک کار جادویی و بزرگ در این تیم انجام دهیم و دیدید که چه کار کردیم. در حال حاضر، سخت‌ترین کار برای من این است که دوستانم و هدف مشترک‌مان را در میامی ترک کنم.

لبران جیمز ممکن است هیچ‌گاه به رکورد 6 قهرمانی مایکل جردن در لیگ نرسد اما می‌تواند کلیولندی را که از سال 1964 در هیچ رشته‌ای قهرمان نشده به این عنوان برساند. وی گفت: من قول قهرمانی نمی‌دهم چون می‌دانم رسیدن به آن چقدردشوار است. ما آماده قهرمانی نیستیم ولی می‌خواهم که قهرمان شویم. من واقعیت‌ها را می‌بینم.

جیمز بعد از 4 سال به زادگاهش اوهایو برمی‌گردد. او در این مدت مثل یک دانشجو، رشد کرده و با هم تیمی‌هایش هماهنگ‌تر شده است. او ازدواج کرده و 2 پسر دارد و دخترش هم تا چند ماه آینده به دنیا خواهد آمد. تتوی رو بدنش هم حاوی این مضمون است که جایی بهتر از «آکرون» برای زندگی و رشد وجود ندارد.

جیمز در پایان گفت: من به خانه برگشته‌ام!

انتهای پیام/

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه